16 Февруари, 2020
0.0167

Утре без вода улици во населба Аеродром

Објавено во: Мои пари 16 Јануари, 2020

Утре, 17.01.2020  поради  промена  на ППХ од ф -300мм на . Бул. Асном бб  во населбата Аеродром, прекин на водоснабдување  ќе имаат корисниците од  ул. Бул. Асном ниска зона  од бр.46 до бр.50  од 09:30часот до  завршување 

Можеби ќе ве интересира

Дефектот на ул.Јустинијан Први 19 во населба Драчево е саниран

Дефектот на ул.Јустинијан Први 19 во населба Драчево е саниран

Прекин на водоснабдувањето во Драчево

Прекин на водоснабдувањето во Драчево

AUTOBEST награди за новата Opel Corsa и за Лохшелер, извршниот директор на Opel

AUTOBEST награди за новата Opel Corsa и за Лохшелер, извршниот директор на Opel

Дефектот на ул.Фрањо Клуз бб е завршен

Дефектот на ул.Фрањо Клуз бб е завршен

Дефектот на ул.Брсјачка Буна 15 е завршен

Дефектот на ул.Брсјачка Буна 15 е завршен

Стоби со традиција од 11 години како успешен македонски бренд го закрои лозјето за Св. Трифун

Стоби со традиција од 11 години како успешен македонски бренд го закрои лозјето за Св. Трифун

Новата Opel Corsa ја доби наградата „Connected Car“

Новата Opel Corsa ја доби наградата „Connected Car“

А1 Македонија за најмладите: Продолжуваат едукативните работилници од програмата „Интернетот не е само игра... Кликај безбедно“

А1 Македонија за најмладите: Продолжуваат едукативните работилници од програмата „Интернетот не е само игра... Кликај безбедно“

(ГАЛЕРИЈА) „Кога бизнисот станува пријателство“ – American Express коктел забава oрганизирана од Силк Роуд Банка

(ГАЛЕРИЈА) „Кога бизнисот станува пријателство“ – American Express коктел забава oрганизирана од Силк Роуд Банка