09 Август, 2022
0.0191

Уживање во Сивири со другарчињата: Летен камп на едукација и забава

Објавено во: Мои пари 24 Јуни, 2022

Добивај вести на Viber

Уживање со другарчињата на плажа, покрај море, супер едукативни и забавни активности...

Сето ова го нуди летниот камп на ЦЦентар за едукација- Колорес. Годинава за прв пат се одржува надвор од земјава односно во Сивири во Грција, додека изминатите години Охрид беше вистинската дестинација.

Игри, прошетки, пливање и секакви забавни спортови на плажа- судејќи по фотографиите малите кампери уживаат во својот летен одмор.

Децата се 6 дена на море, а на секои 4 деца има по еден наставник. Загарантирана безбедност за родителите, дека нивните најмили ќе го имаат најубавиот одмор досега, со многу нови другарства и спомени кои остануваат и ќе се паметат засекогаш.

*ПР објава

ГалеријаМожеби ќе ве интересира

За да направите филмски хит од секојдневието - истражете го новиот vivo X80Pro и искористете го периодот за претпорачка

За да направите филмски хит од секојдневието - истражете го новиот vivo X80Pro и искористете го периодот за претпорачка

Премиер лига ексклузивно на Арена спорт каналите, Кристал Палас и Арсенал за почеток на новата сезона

Премиер лига ексклузивно на Арена спорт каналите, Кристал Палас и Арсенал за почеток на новата сезона

Поврзувањето и соработката го отвораат патот кон подобро разбирање на себеси со иновациите на Samsung Wellness

Поврзувањето и соработката го отвораат патот кон подобро разбирање на себеси со иновациите на Samsung Wellness

Петта година по ред се дружиме на официјалниот избор „Мажи на годината“

Петта година по ред се дружиме на официјалниот избор „Мажи на годината“

Првиот говорник на TEDx од Балканот промовиран пред глобална публика од 35 милиони луѓе е од Македонија

Првиот говорник на TEDx од Балканот промовиран пред глобална публика од 35 милиони луѓе е од Македонија

Лојалната програма на Credissimo заштедува пари

Лојалната програма на Credissimo заштедува пари

Намалување на штети: Значењето на овој проект и кои се неговите придобивки?

Намалување на штети: Значењето на овој проект и кои се неговите придобивки?

Детското штедење Халки доби свое лого

Детското штедење Халки доби свое лого

ЕуроникелИндустри единствен во земјава и во регионов со ИСО сертификат за измерена емисија на стакленички гасови

ЕуроникелИндустри единствен во земјава и во регионов со ИСО сертификат за измерена емисија на стакленички гасови