08 Јули, 2020
0.0430

(ВИДЕО) Еве што се случило момент пред полицајката да биде нападната од продавачка во Белград

Објавено во: Балкан 13 Јануари, 2020

На нападот врз комуналната полицајка на пазар во соседна Србија, му претходела караница меѓу две продавачки, рекол читател за српски Курир, кој е воедно и очевидец на немилиот настан за кој известија речиси сите медиуми.

Како што се пренесува, продавачките се искарале, па една од нив која се гледа на снимката повикала комунална полиција.

-Кога припадничката на Комуналната полиција дојде, жените продолжија да се караат. Тогаш едната од нив, револтирана, ја удри полицајката. Беше непријатно, бидејќи жената беше само тампон зона, а доби тупаница-рекол читателот сведок .

Овој инцидент ги изненади сите а се огласи и сопругот на нападнатата полицајка кој вели дека неговата сопруга доживеала траума за цел живот.


Фото: курир.рс

Можеби ќе ве интересира

Вучиќ го враќа полицискиот час

Вучиќ го враќа полицискиот час

ГРЦИЈА ИМА 43 НОВИ СЛУЧАИ: Од нив 36 се туристи, а 20 се од Србија

ГРЦИЈА ИМА 43 НОВИ СЛУЧАИ: Од нив 36 се туристи, а 20 се од Србија

ГРЧКИ ХОТЕЛ ИМ НУДИ БЕСПЛАТНО СМЕСТУВАЊЕ НА СРБИТЕ - еве која е причината

ГРЧКИ ХОТЕЛ ИМ НУДИ БЕСПЛАТНО СМЕСТУВАЊЕ НА СРБИТЕ - еве која е причината

Повикувањето на колективен имунитет е бесмислено, тврди Каиќ

Повикувањето на колективен имунитет е бесмислено, тврди Каиќ

ДАЛИ ХРВАТСКА Е СЛЕДНАТА ДРЖАВА КОЈА ЈА ЗАТВОРА ГРАНИЦАТА ЗА СРБИТЕ - се размислува и за тоа

ДАЛИ ХРВАТСКА Е СЛЕДНАТА ДРЖАВА КОЈА ЈА ЗАТВОРА ГРАНИЦАТА ЗА СРБИТЕ - се размислува и за тоа

ТРАГЕДИЈА КАКВА ШТО НЕ СЕ ПАМЕТИ: Три млади девојки загинаа во сообраќајка, се враќале од забава

ТРАГЕДИЈА КАКВА ШТО НЕ СЕ ПАМЕТИ: Три млади девојки загинаа во сообраќајка, се враќале од забава

СТИГНАА БОЛНИЧКИТЕ КРЕВЕТИ ВО „АРЕНА“ - еве како ќе функционира привремената КОВИД болница

СТИГНАА БОЛНИЧКИТЕ КРЕВЕТИ ВО „АРЕНА“ - еве како ќе функционира привремената КОВИД болница

СЕ МЕНУВА СТАРОСНАТА СТРУКТУРА НА ЗАРАЗЕНИ: Вирусот не е нов, само возрасните не одат на журки

СЕ МЕНУВА СТАРОСНАТА СТРУКТУРА НА ЗАРАЗЕНИ: Вирусот не е нов, само возрасните не одат на журки

Грција утринава ги затвори границите за Србите

Грција утринава ги затвори границите за Србите