23 Мај, 2019
0.0235

(ВИДЕО) KAКО НА ФИЛМ: Вака босанската полиција ги буди мигрантите

Објавено во: Балкан 06 Декември, 2018

Се појави видео на социјалните мрежи во кое се гледа како двајца полицајци во БиХ се справуваат во мигранти кои влегле во приватна куќа и таму престојувале.

Тие затекнале двајца мигранти во соба кои спијат и ги разбудиле. Откако виделе дека мигрантите тешко се будат, полицајците со удар во нозете се обиделе да ги разбудат. Ова ги насмеа луѓето кои го погледнаа видеото. 

Видеото има над 100.000 прегледи. 


Можеби ќе ве интересира

„Вашингтон пост“: ЕУ излажа, а владите и народите во регионот се бесни

„Вашингтон пост“: ЕУ излажа, а владите и народите во регионот се бесни

НЕВЕРОЈАТЕН СКОК ВО РЕГИОНОТ: Квадрат чини 5.000 евра

НЕВЕРОЈАТЕН СКОК ВО РЕГИОНОТ: Квадрат чини 5.000 евра

ДОШЛЕ ПО РАБОТА: Се создаде бразилска колонија во регионот?

ДОШЛЕ ПО РАБОТА: Се создаде бразилска колонија во регионот?

Илир Мета објасни дали е потребно обединување на Албанците

Илир Мета објасни дали е потребно обединување на Албанците

(ВИДЕО) Борисов го извози Ципрас во џип: Го поздравија населението каде што ќе поминува интерконекторот за гас

(ВИДЕО) Борисов го извози Ципрас во џип: Го поздравија населението каде што ќе поминува интерконекторот за гас

АКО ЛЕТУВАТЕ ВО ЦРНА ГОРА: Ова се цените на лежалка, кафе, брза храна

АКО ЛЕТУВАТЕ ВО ЦРНА ГОРА: Ова се цените на лежалка, кафе, брза храна

Два силни земјотреси на Балканот

Два силни земјотреси на Балканот

Опасен криминалец се крие во соседството

Опасен криминалец се крие во соседството

За 16 месеци исчезнале над 400 деца

За 16 месеци исчезнале над 400 деца