26 Март, 2019
0.0190

(ВИДЕО) НЕ Е ВО РУСИЈА: Момче на снег се капе

Објавено во: Балкан 08 Јануари, 2019

Момче во Грција се капе на ова студено време. 

Халкидики е под снег, а момчето оди на капење во ладните морски води и плива. Дури и повикува некој свој близок „Ѓорѓос“ да дојде и да му прави друштво, но останува сам. Ова обично се случува во Русија, но вакво нешто се случи и во Грција. Видеото има над 2.000 прегледи. 


Можеби ќе ве интересира

Грчкото МНР ќе испрати демарш до Турција

Грчкото МНР ќе испрати демарш до Турција

(ВИДЕО) ПАНИКА НА АЕРОДРОМ: Полицајци пукаа еден во друг

(ВИДЕО) ПАНИКА НА АЕРОДРОМ: Полицајци пукаа еден во друг

Далмација под снег

Далмација под снег

Ракети од Појасот Газа истрелани кон Израел

Ракети од Појасот Газа истрелани кон Израел

(ВИДЕО) Ова е Русинката која ја бомбардираше Србија

(ВИДЕО) Ова е Русинката која ја бомбардираше Србија

(ВИДЕО) Вучиќ се расплака зборувајќи за бомбардирањето

(ВИДЕО) Вучиќ се расплака зборувајќи за бомбардирањето

Брентон Тарант не случајно два пати ја посетил Турција, имал план

Брентон Тарант не случајно два пати ја посетил Турција, имал план

Турски воени авиони го вознемирија Ципрас кој леташе со хеликоптер

Турски воени авиони го вознемирија Ципрас кој леташе со хеликоптер

Во Солун и Атина се пееше „Македонија е грчка“

Во Солун и Атина се пееше „Македонија е грчка“