19 Мај, 2019
0.0334

ВИКТОРИЈА ЛОБА НА ПРОМОЦИЈАТА НА ДУЕТОТ СО ТАЈЗИ: Еднаш неделно правам пилинг на цело тело

Објавено во: Стил 24 Април, 2018

Поп-пејачката Викторија Лоба и раперот Тајзи, сношти го промовираа првиот дует, песната која за нив ја напиша Роберт Билбилов, „Каде сме ние“. На промоцијата, како поддршка дојдоа многу нивни колеги и пријатели.

„Песната е напишана на 8 декември, денот кога мојот син Давид наполни десет години. Тој не беше во Македонија и не можев да славам со него. Затоа ја викнав Вики кај мене во студио и ѝ реков дека имам нешто за неа. Песната едноставно излезе“, рече Билбилов на промоцијата на песната и на спотот чиј режисер е Даниел Јовески.

По промоцијата, таа за Женски магазин, откри дел од нејзините ритуали за убавина.

Можеби ќе ве интересира

200 милиони ги видоа Илина и Мимоза: Приказната за фотографијата на видеобимот зад Тамара

200 милиони ги видоа Илина и Мимоза: Приказната за фотографијата на видеобимот зад Тамара

Хана е во Гевгелија, едвај чека да се врати мајка ѝ: Тијана за „Женски Магазин“

Хана е во Гевгелија, едвај чека да се врати мајка ѝ: Тијана за „Женски Магазин“

Тамара: Возбудена сум и горда, вечерва ќе го дадеме максимумот

Тамара: Возбудена сум и горда, вечерва ќе го дадеме максимумот

Најскапиот настап во евровизиската историја: Кој е човекот што ја донесе Мадона во Израел?

Најскапиот настап во евровизиската историја: Кој е човекот што ја донесе Мадона во Израел?

(ФОТО) Дритон Вејсели навива за Тамара од Анталија

(ФОТО) Дритон Вејсели навива за Тамара од Анталија

(ФОТО) Модниот стил на Тамара на Евровизија: Гoрда и моќна во Тел Авив

(ФОТО) Модниот стил на Тамара на Евровизија: Гoрда и моќна во Тел Авив

Сите ние сме создадени за големи работи: Интервју со Коста Петров

Сите ние сме создадени за големи работи: Интервју со Коста Петров

Во Македонија не се заработува доволно од Инстаграм: Отворено со една од најпознатите инфлуенсерки

Во Македонија не се заработува доволно од Инстаграм: Отворено со една од најпознатите инфлуенсерки

Неверојатна приказна: Реакции по настапот на Тамара

Неверојатна приказна: Реакции по настапот на Тамара