18 Август, 2019
0.0196

Возачот на автобусот кoj се преврте кај Ласкарци го напуштил својот дом во Гостивар

Објавено во: Македонија 19 Февруари, 2019

Возачот на автобусот кој заврши во провалија кај Автопатот Тетово – Скопје со неговото семејство го напуштил домот во Гостивар веднаш по страотната сообраќајна несреќа, објави Телма

Насобраните писма и сметки висат на влезната врата. Соседите велат дека возачот бил професионалец и сериозен во својата работа.

Можеби ќе ве интересира

Што сака да каже обвинителката Ленче со ФБ статусот и за кој е посветен?

Што сака да каже обвинителката Ленче со ФБ статусот и за кој е посветен?

Росоклија: Што чека и што очекува ВМРО-ДПМНЕ? Непостоечка последна шанса?

Росоклија: Што чека и што очекува ВМРО-ДПМНЕ? Непостоечка последна шанса?

(ВИДЕО-ФОТО) Силни топовски татнежи и експлозии го стресоа Скопје

(ВИДЕО-ФОТО) Силни топовски татнежи и експлозии го стресоа Скопје

КОЅИЈАС ЗА ТАБЛИТЕ НА СПОМЕНИЦИТЕ: „Сами признаа дека Александар Велики е грчки херој“

КОЅИЈАС ЗА ТАБЛИТЕ НА СПОМЕНИЦИТЕ: „Сами признаа дека Александар Велики е грчки херој“

Пациентот со западнонилска треска на Инфективната клиника и натаму во тешка состојба

Пациентот со западнонилска треска на Инфективната клиника и натаму во тешка состојба

Шумски пожар меѓу три скопски села

Шумски пожар меѓу три скопски села

Независниот синдикат бара зголемување на платите на просветните работници

Независниот синдикат бара зголемување на платите на просветните работници

Армијата ќе има артилериски стрелби

Армијата ќе има артилериски стрелби

КОСОВО НИ ВРАТИ СО ИСТА МЕРКА: Ние им забранивме увоз на риба, тие компир и мед

КОСОВО НИ ВРАТИ СО ИСТА МЕРКА: Ние им забранивме увоз на риба, тие компир и мед