22 Октомври, 2019
0.0180

Вработуваат Просветно дело, Вивакс, Агенција за цивилно воздухопловство Скопје

Објавено во: Финансии 30 Јули, 2019

Ако во моментов трагте по работа, во соработка со Факултети.мк ви пренесуваме активни огласи за работа.

*Вработување во Агенција за цивилно воздухопловство Скопје- Пријавување тука.


Оглас за вработување во Hi-Tech Corp.! Се бараат оператори и инженери во производство

Hi-Tech Corp.  е водечки Европски производител на eлектронски печатени плочки компанија која постои 38 години, со повеќе од 200 вработени, од кои над 90 се дипломирани инженери и извезува 100% од своето производство на странски пазари, опслужувајќи широк спектар на индустрии (Airbus, Boeing, Bosch, Siemens…) -

Сите детали за огласот прочитајте ги на овој линк.

„Светот на Биби“ вработува лица за продажба

Изложбено-продажен салон „Светот на Биби“, има потреба од продавачи.
Локација: Градски трговски центар - Скопје

-Доколку сте заинтересирани, може да аплицирате тука.

 *Оглас за вработување во Вивакс. Се бара: Раководител на сметководство - апликации овде.

*

Оглас за вработување во Просветно дело-Просветно дело има потреба од ПРОДАВАЧ .

Повеќе огласи за работа може да најдете овде.

Можеби ќе ве интересира

Скопјани дале 3,5 милиони евра за „вечен живот“

Скопјани дале 3,5 милиони евра за „вечен живот“

Компанијата „Певец“ продава земјиште во Македонија

Компанијата „Певец“ продава земјиште во Македонија

Владата на Заев до сега со три заеми, една еврообврзница и со огромен кредит на повидок

Владата на Заев до сега со три заеми, една еврообврзница и со огромен кредит на повидок

Октомври, месецот на штедење идеален да почнете да размислувате за посигурни пензионерски денови

Октомври, месецот на штедење идеален да почнете да размислувате за посигурни пензионерски денови

МИНИМАЛЕЦ ОД 14.500 ДЕНАРИ - посреќни работници, скептични газди - треба ли уште еднаш да се „премери“

МИНИМАЛЕЦ ОД 14.500 ДЕНАРИ - посреќни работници, скептични газди - треба ли уште еднаш да се „премери“

МФ: Со денешната редовна аукција Министерството за финансии сервисира стари долгови од пред 5 години

МФ: Со денешната редовна аукција Министерството за финансии сервисира стари долгови од пред 5 години

Од камен прават хартија: Спасуваат многу дрвја и трошат помалку вода

Од камен прават хартија: Спасуваат многу дрвја и трошат помалку вода