25 Септември, 2018
0.3121
    ADIN 560    0%     ALK 8011.26    0.13%     BESK 10100    0%     CEVI 1000    0%     FERS 61100    0%     GRNT 820    0%     KMB 5178.93    0.08%     MERM 2200    10%     MPOL 320    1.91%     MPT 47284    0.58%     MTUR 4800    0%     OHB 6665.78    1%     OKTA 4307.96    0.28%     RMDEN13 95.12    -1.94%     RMDEN17 96.2    0.1%     STB 1115    0%     STIL 128.55    0.05%     TTK 1140    0.44%     UNI 2300    -0.32%     VITA 9189    4.81%

Завршен е дефектот на улица Железничка

Објавено во: Мои пари 14 Септември, 2018

Дефектот на ул.Железничка бб е завршен, водоснабдувањето е нормализирано во 13:15ч завршено, велат од ЈП„Водовод и канализација“. 

Можеби ќе ве интересира

Донација во училиштето Ристе Ристески од 80 илјади американски долари и модернизација на ТКП

Донација во училиштето Ристе Ристески од 80 илјади американски долари и модернизација на ТКП

Како помина HFW Expo #4

Како помина HFW Expo #4

Нескршливиот Ѓердан на Васил Гарванлиев

Нескршливиот Ѓердан на Васил Гарванлиев

МЕПСО вложува 4,6 милиони евра во трафостаницата „Дуброво“

МЕПСО вложува 4,6 милиони евра во трафостаницата „Дуброво“

Анѓушев од Велес: Македонија нема млади за извоз

Анѓушев од Велес: Македонија нема млади за извоз

Дали ги знаеме нашите гласачки права?

Дали ги знаеме нашите гласачки права?

ГЛАСАЈТЕ ЗА ВАШИТЕ ОМИЛЕНИ СОЦИЈАЛНИ БИЗНИСИ!

ГЛАСАЈТЕ ЗА ВАШИТЕ ОМИЛЕНИ СОЦИЈАЛНИ БИЗНИСИ!

Дефектот на улица Невена Георгиева Дуња 13 е саниран

Дефектот на улица Невена Георгиева Дуња 13 е саниран

Многу музика и забава на хуманитарниот настан на Халк банка во Градски парк

Многу музика и забава на хуманитарниот настан на Халк банка во Градски парк