21 Февруари, 2018
0.3559
    ALK 7801.99    -1.64%     BESK 10275    -3%     GRNT 810    -0.06%     KMB 3389.73    -0.22%     MERM 800    -20%     MPT 29500.63    0%     OKTA 3620    0.56%     RMDEN16 94.9    0.11%     RZUS 139    3.73%     SBT 2041    -2.86%     STB 940.85    0.03%     STIL 139.03    -4.1%     TETE 2286.67    2.27%     TKVS 3110    2.98%     TNB 13581.59    -0.42%     TPLF 1649.9    1.35%     TTK 947    -2.97%     UNI 2050    0%

Балкан

ММФ: Грчкиот долг неодржив без дополнителна помош од ЕУ

ММФ: Грчкиот долг неодржив без дополнителна помош од ЕУ

18 Јануари, 2013

Поскапува струјата во Србија

Поскапува струјата во Србија

18 Јануари, 2013

Јанез Јанша проневерил 200.000 евра?!

Јанез Јанша проневерил 200.000 евра?!

18 Јануари, 2013

Папандреу го моли Обама да ја спаси Грција

Папандреу го моли Обама да ја спаси Грција

17 Јануари, 2013

Падна договор, 60 милиони евра за „Јужен тек“ во Хрватска

Падна договор, 60 милиони евра за „Јужен тек“ во Хрватска

17 Јануари, 2013

Хрватска поблиску до Брисел, купува зграда вредна 11,5 милиони евра

Хрватска поблиску до Брисел, купува зграда вредна 11,5 милиони евра

17 Јануари, 2013

Балканска правда: 21 година се тужел и успеал, го вратиле на работа!

Балканска правда: 21 година се тужел и успеал, го вратиле на работа!

17 Јануари, 2013

Наместо во Австрија, на слатки и кафе отсега и во Хрватска

Наместо во Австрија, на слатки и кафе отсега и во Хрватска

17 Јануари, 2013

Штрајкуваат лекарите во Грција

Штрајкуваат лекарите во Грција

17 Јануари, 2013

Мрак и се заканува на Грција?

Мрак и се заканува на Грција?

17 Јануари, 2013

ММФ деблокира две транши од помошта за Грција

ММФ деблокира две транши од помошта за Грција

16 Јануари, 2013

Бугарските турбофолкери добиваат милиони од  ЕУ

Бугарските турбофолкери добиваат милиони од ЕУ

16 Јануари, 2013

Раст на невработеноста во Бугарија

Раст на невработеноста во Бугарија

16 Јануари, 2013

Казни за оние кои само шетаат, а не купуваат ништо!

Казни за оние кои само шетаат, а не купуваат ништо!

16 Јануари, 2013

Кој не исплаќа плати ќе оди во затвор!

Кој не исплаќа плати ќе оди во затвор!

16 Јануари, 2013

Хрватска со крак ќе се поврзе во Јужен поток

Хрватска со крак ќе се поврзе во Јужен поток

16 Јануари, 2013

Сваровски отвора фабрика во Србија

Сваровски отвора фабрика во Србија

16 Јануари, 2013

Хрватска „Петрокемија“ е ставена на продажба?

Хрватска „Петрокемија“ е ставена на продажба?

16 Јануари, 2013