17 Декември, 2017
0.3765
    ALK 7304.71    0%     CEVI 1144    0%     GRNT 762.38    0.86%     KJUBI 1400    0%     KMB 2700    0.01%     OHB 4767.86    -0.67%     RMDEN15 95.1    0.11%     RZUS 107.89    1.78%     STB 910    -1.09%     STIL 127    -2.31%     TNB 13100    0%     TPLF 1500    -1.69%     UNI 1870    -1.03%     ZILU 151    -2.58%

Мои пари

УНИКАТНО ОСВЕТЛУВАЊЕ НА НОВОГОДИШНАТА ЕЛКА ВО СКОПЈЕ СИТИ МОЛ

УНИКАТНО ОСВЕТЛУВАЊЕ НА НОВОГОДИШНАТА ЕЛКА ВО СКОПЈЕ СИТИ МОЛ

16 Декември, 2017

Пристигнати 30 проектни предлози на јавинот повик за финансирање на проекти за намалување на загадувањето на воздухот „О2 предизвик“

Пристигнати 30 проектни предлози на јавинот повик за финансирање на проекти за намалување на загадувањето на воздухот „О2 предизвик“

15 Декември, 2017

“За чист град пазари со Mastercard на Охридска банка Сосиете Женерал”

“За чист град пазари со Mastercard на Охридска банка Сосиете Женерал”

15 Декември, 2017

Презентација на бизнис идеите на учесниците во CEED HUB Скопје

Презентација на бизнис идеите на учесниците во CEED HUB Скопје

15 Декември, 2017

ИЛИРИКА ЈА ПРЕЗЕМА ДЕЈНОСТА ОД БЕЛГРАДСКИОТ WISE БРОКЕР

ИЛИРИКА ЈА ПРЕЗЕМА ДЕЈНОСТА ОД БЕЛГРАДСКИОТ WISE БРОКЕР

15 Декември, 2017

Иновативен камп за поттикнување претприемнички дух кај младите

Иновативен камп за поттикнување претприемнички дух кај младите

15 Декември, 2017

Заедничка хуманитарна акција на „Тиквеш“ и посетителите на Фестивалот на младо вино 2017

Заедничка хуманитарна акција на „Тиквеш“ и посетителите на Фестивалот на младо вино 2017

15 Декември, 2017

НОВИОТ КОМПАКТЕН SUV CITROËN C3 AIRCROSS ЈА ДОБИ НАГРАДАТА AUTOBEST 2018

НОВИОТ КОМПАКТЕН SUV CITROËN C3 AIRCROSS ЈА ДОБИ НАГРАДАТА AUTOBEST 2018

15 Декември, 2017

САШКО КОЦЕВ ВО „ЕДЕН НА ЕДЕН“: Седум дена славев мекици  (ВИДЕО)

САШКО КОЦЕВ ВО „ЕДЕН НА ЕДЕН“: Седум дена славев мекици (ВИДЕО)

14 Декември, 2017

Кампања на Мисијата на ОБСЕ за подигнување на јавната свест за поттикнување на граѓанското учество

Кампања на Мисијата на ОБСЕ за подигнување на јавната свест за поттикнување на граѓанското учество

14 Декември, 2017

Заврши големата наградна игра на Халкбанк: Фантастичниот Mini One замина за Кичево

Заврши големата наградна игра на Халкбанк: Фантастичниот Mini One замина за Кичево

14 Декември, 2017

Вип започна со реновирање на своите продажни салони воведувајќи нов концепт

Вип започна со реновирање на своите продажни салони воведувајќи нов концепт

14 Декември, 2017

Фчерашни истражуваат: Дојде ли живот за македонските рудници?

Фчерашни истражуваат: Дојде ли живот за македонските рудници?

14 Декември, 2017

ОКТА ги додели стипендиите на десетте постдипломци на УКИМ

ОКТА ги додели стипендиите на десетте постдипломци на УКИМ

14 Декември, 2017

ЕВН Македонија донираше компјутерска опрема на Клиниката за токсикологија

ЕВН Македонија донираше компјутерска опрема на Клиниката за токсикологија

14 Декември, 2017

Самсунг и Амазон Прајм Видео први со HDR10+ содржина

Самсунг и Амазон Прајм Видео први со HDR10+ содржина

13 Декември, 2017

Прајм Видео (Prime Video) е првата стриминг услуга која имплементира HDR10+, сега веќе достапна на целата Samsung 2017 UHD TV линија

Како да ја направите најдобрата корпоративна забава

Како да ја направите најдобрата корпоративна забава

13 Декември, 2017

Илјадници посетители го прославија 4-от роденден на Капитол мол

Илјадници посетители го прославија 4-от роденден на Капитол мол

13 Декември, 2017