28 Март, 2017
0.3250
    ALK 5700.04    0%     ALKB 18510    0%     BESK 11200    -1.76%     CEVI 865    2.98%     GRNT 680.28    0.04%     KMB 2800.75    -0.34%     MB 36300    0%     MPT 27500    -0.58%     MTUR 3518.35    0.75%     OHB 4900    -1.01%     REPL 44000    2.33%     RMDEN15 95    0%     SBT 1281.8    0.06%     STB 893.89    -0.68%     STIL 75    0%     TEL 250    -1.96%     TETE 1100    6.69%     TNB 10900    0.93%     TPLF 900    -2.17%     TTK 758    -2.94%

Галерија

(ГАЛЕРИЈА) Млекото е мирно додека не зоврие - порачаа од „За заедничка Македонија“

(ГАЛЕРИЈА) Млекото е мирно додека не зоврие - порачаа од „За заедничка Македонија“

21 Март, 2017

(ГАЛЕРИЈА) Гужва во УЈП, граѓаните во трка со рокот за поднесување даночни пријави

(ГАЛЕРИЈА) Гужва во УЈП, граѓаните во трка со рокот за поднесување даночни пријави

15 Март, 2017

(ГАЛЕРИЈА) 8-ми март го раздвижи Скопје, се купуваат подароци и цвеќе за жените

(ГАЛЕРИЈА) 8-ми март го раздвижи Скопје, се купуваат подароци и цвеќе за жените

08 Март, 2017

(ГАЛЕРИЈА) „За заедничка Македонија“ се помасовно против двојазичност

(ГАЛЕРИЈА) „За заедничка Македонија“ се помасовно против двојазичност

06 Март, 2017

(ГАЛЕРИЈА) Могерини на заедничка маса ги седна лидерите на партиите

(ГАЛЕРИЈА) Могерини на заедничка маса ги седна лидерите на партиите

02 Март, 2017

(ГАЛЕРИЈА) Заев: Ова е историски ден, очекувам Иванов да го врачи мандатот во најбрзо време

(ГАЛЕРИЈА) Заев: Ова е историски ден, очекувам Иванов да го врачи мандатот во најбрзо време

27 Февруари, 2017

(ГАЛЕРИЈА) Струмица блесна со големото карневалско дефиле

(ГАЛЕРИЈА) Струмица блесна со големото карневалско дефиле

26 Февруари, 2017

(ФОТО) ВЕ ПОВИКУВААТ ДА ГИ ПОСЕТИТЕ: Како изгледа зимата во различни градови ширум светот?!

(ФОТО) ВЕ ПОВИКУВААТ ДА ГИ ПОСЕТИТЕ: Како изгледа зимата во различни градови ширум светот?!

03 Декември, 2016

ФОТО: Каде одмараат богатите?

ФОТО: Каде одмараат богатите?

03 Декември, 2016

Галерија: Најстуденото село во светот каде жителите се радуваат на -35

Галерија: Најстуденото село во светот каде жителите се радуваат на -35

02 Декември, 2016

Галерија: Поставена „изгор“ елката на плоштад, расположението е „градежно“

Галерија: Поставена „изгор“ елката на плоштад, расположението е „градежно“

02 Декември, 2016

ГАЛЕРИЈА: Концерт на Жељко Јоксимовиќ во Скопје

ГАЛЕРИЈА: Концерт на Жељко Јоксимовиќ во Скопје

02 Декември, 2016

(ФОТО) Осум места за кои не претпоставувате дека се дел од ЕУ

(ФОТО) Осум места за кои не претпоставувате дека се дел од ЕУ

01 Декември, 2016

(ФОТО) НА БАЛКАНОТ Е: Запознајте се со најмалиот град во светот

(ФОТО) НА БАЛКАНОТ Е: Запознајте се со најмалиот град во светот

01 Декември, 2016

ФОТО+ВИДЕО: Експлозија одекна во грчки ресторан и уби жена

ФОТО+ВИДЕО: Експлозија одекна во грчки ресторан и уби жена

01 Декември, 2016

(ВИДЕО-ФОТО) ОВА СЕ ДЕЦА НА НАЈГОЛЕМИТЕ МАФИЈАШИ: Лигави, богати и исти како родителите!

(ВИДЕО-ФОТО) ОВА СЕ ДЕЦА НА НАЈГОЛЕМИТЕ МАФИЈАШИ: Лигави, богати и исти како родителите!

01 Декември, 2016

(ФОТО) Попова шапка повиена во снежна покривка

(ФОТО) Попова шапка повиена во снежна покривка

30 Ноември, 2016

ФОТО: Фонтани во Европа кои предизвикуваат восхит

ФОТО: Фонтани во Европа кои предизвикуваат восхит

30 Ноември, 2016