24 Февруари, 2018
0.4733
    ALK 7926.24    0.48%     GRNT 818    0.99%     KMB 3350.61    -0.14%     PPIV 39900    2.05%     RMDEN15 95    -0.11%     RMDEN16 95    0%     STBP 650    8.33%     STIL 140    0%     TEL 295    -0.18%     TNB 14052.14    2.39%     TPLF 1712.35    0.69%     UNI 2050    0%     VITA 7790    0%

СМЕЕЊЕ И ПЕЕЊЕ: Игор Џамбазов и Елена Ристеска во „Еден на Еден“ (ВИДЕО)

Објавено во: Мои пари 06 Декември, 2017

Не смеете да го пропуштите најновото издание на „Еден на Еден“, кое ќе се емитува во недела  во 18:50 часот на „Канал 5“ телевизија.

Во него гостува легендарниот актер и шоумен Игор Џамбазов и нашата прекрасна пејачка Елена Ристеска, а се разбира, двајцата имаа што да кажат и да раскажат.

Игор зборуваше за неговите многубројни животни анегдоти, а исто така и Елена отворено зборуваше за она што и се случува во нејзината кариера, за идните планови и уште многу други интересни содржини.

Во новата „Еден на Еден“ ќе имате прилика да го слушнете Игор и Елена во дует како ја изведуваат нумерата „Те сакам“.

Погледнете што ве очекува во недела во 18:50 часот на „Канал 5“:


Можеби ќе ве интересира

Среќни добитници од „За чист град пазари со Mastercard“

Среќни добитници од „За чист град пазари со Mastercard“

New Mazda 3 Sedan

New Mazda 3 Sedan

Премиера на првиот BMW X2 во Македонија

Премиера на првиот BMW X2 во Македонија

Прилепчанец доби половина милион евра во кладилниците Моцарт

Прилепчанец доби половина милион евра во кладилниците Моцарт

„Фчерашни новости“ и „Еден на Еден“ повторно со „Златна бубамара за популарноста“

„Фчерашни новости“ и „Еден на Еден“ повторно со „Златна бубамара за популарноста“

КРОАЦИЈА ОСИГУРУВАЊЕ ВО НОВО СЕДИШТЕ ВО СКОПЈЕ

КРОАЦИЈА ОСИГУРУВАЊЕ ВО НОВО СЕДИШТЕ ВО СКОПЈЕ

„Фчерашни новости“: Интервју со лидерот на опозициската ВМРО-ДПМНЕ

„Фчерашни новости“: Интервју со лидерот на опозициската ВМРО-ДПМНЕ

„Наше маало“ и Викторија Лоба во Еден на Еден

„Наше маало“ и Викторија Лоба во Еден на Еден

Македонски Телеком со вкупна нето добивка од 1.381 милион денари на крајот од 2017

Македонски Телеком со вкупна нето добивка од 1.381 милион денари на крајот од 2017