22 Септември, 2020
0.0178

Биди дел од најголемата шопинг манија во градот: Биди дел од Garage Sale

Објавено во: Мои пари 14 Август, 2020

Во тек е најголемата шопинг манија во градот. Традиционално, како и секоја година август месец е резервиран за Garage Sale, а оваа година, Ramstore Mall одлучи истиот да трае цел месец со цел избегнување на гужвите и запазување на протоколите за заштита од коронавирус.

Garage Sale е нашиот омилен настан. Настан кој нуди широк асортиман на содржини, наменети за сечиј вкус, а збогатени со неверојатни попусти.

Преостануваат уште две недели до крајот на најголемата шопинг манија во градот. Посетете го Ramstore Mall, нашиот Центар во Центар, почитувајте ги препораките за заштита од корона вирусот и искористете попусти до неверојатни 70%.


Можеби ќе ве интересира

Црвен Крст – Кисела Вода ја сними песната „Подавај рака“

Црвен Крст – Кисела Вода ја сними песната „Подавај рака“

Македонија ќе биде домаќин на Меѓународниот балкански вински натпревар

Македонија ќе биде домаќин на Меѓународниот балкански вински натпревар

Не пропуштајте: Утре е светската премиера на новата Opel Mokka

Не пропуштајте: Утре е светската премиера на новата Opel Mokka

Централната Управа на ПроКредит Банка сертифицирана со меѓународниот сертификат EDGE

Централната Управа на ПроКредит Банка сертифицирана со меѓународниот сертификат EDGE

Како стои Huawei во Европа

Како стои Huawei во Европа

Започнува продажбата на новиот HUAWEI WATCH FIT на македонскиот пазар

Започнува продажбата на новиот HUAWEI WATCH FIT на македонскиот пазар

Започнува кампањата Back to School

Започнува кампањата Back to School

ЌЕ СЕ ОДРЖИ „МАЛЕШЕВСКА КОРИЈА - СПОРТСКА АВАНТУРА

ЌЕ СЕ ОДРЖИ „МАЛЕШЕВСКА КОРИЈА - СПОРТСКА АВАНТУРА

Рудник САСА ги презема сите мерки за сигурност и заштита на животната средина

Рудник САСА ги презема сите мерки за сигурност и заштита на животната средина