23 Април, 2017
0.3373
    ALK 5518.14    -0.32%     BESK 12999    -0.01%     CEVI 845    -2.87%     KMB 2550    -6.4%     MPT 27999.99    0.01%     MTUR 3650    1.39%     OHB 4599.13    0%     RMDEN14 95    -0.73%     SBT 1280    -1.54%     SPAZP 3500    0%     STBP 700    -0.1%     TNB 10090    -2.98%

(ВИДЕО) ДРАМАТИЧЕН МОМЕНТ: Градски автобус се излизга и удри во куќата на позната српска пејачка!

Објавено во: Балкан 11 Јануари, 2017

Автобус, кој поминувал покрај куќата на познатата турбо-фолк пеачка Светлана Цеца Ражнатовиќ, синоќа изгубил контрола и удрил во куќата. 

Српскиtе медиуми дојдоа до видеото.

Пеачката и нејзиното семејство во тој момент слушнале силен удар и како се тресат ѕидовите.

Повикале итна помош и истрчале да помогнат.

Полицијата кај двајца патници констатирала лесни телесни повреди.

На среќа поголема трагедија е избегната, иако местото на несреќата изгледало страшно-стакло имало насекаде, откорнати се две дрва и бандера...

Со брзата реакција на полицијата, се е санирано брзо.


Фото-Видео: Телеграф.рс

Можеби ќе ве интересира

ЕУ ги повика албанските лидери да внимаваат со „опасните изјави“

ЕУ ги повика албанските лидери да внимаваат со „опасните изјави“

Дачиќ: Дали амбасадорите би реагирале благо да беше споменато Скопје, Епир или Улцињ?

Дачиќ: Дали амбасадорите би реагирале благо да беше споменато Скопје, Епир или Улцињ?

Хан: Локалните лидери на земјите од Западен Балкан треба да направат поголеми напори

Хан: Локалните лидери на земјите од Западен Балкан треба да направат поголеми напори

ХРВАТКА ОТИШЛА НА РАБОТА ВО СЕВЕРНА ЕВРОПА: Еве што раскажува

ХРВАТКА ОТИШЛА НА РАБОТА ВО СЕВЕРНА ЕВРОПА: Еве што раскажува

ТУРИСТИЧКАТА СЕЗОНА НА УДАР: Турција ги губи туристите од Европа

ТУРИСТИЧКАТА СЕЗОНА НА УДАР: Турција ги губи туристите од Европа

Дачиќ бара осуда за големо албанските идеи

Дачиќ бара осуда за големо албанските идеи

Караџиќ до Хаг: Случајот против мене беше нечесен

Караџиќ до Хаг: Случајот против мене беше нечесен

Вулин: Повикот на Приштина и Тирана упатува на Голема Албанија и нова Балканска војна

Вулин: Повикот на Приштина и Тирана упатува на Голема Албанија и нова Балканска војна

(ВИДЕО) Шешељ со автомобил влета во група демонстранти

(ВИДЕО) Шешељ со автомобил влета во група демонстранти