06 Јуни, 2020
0.0359

Антистресен шопинг со поврат на средства: Комплетен изглед за вашата матурска приказна

Објавено во: Мои пари 23 Април, 2019

Не постои подобро опуштање од шопингот, но не и кога се ближат матурските и полуматурските прослави. Сакаме вечер како од приказните, но сепак не си допуштаме до крајност да ги реализираме идеите? 

Зошто желбите на нашите најмили да бидат стресни? 

Освен изборот, друго ништо не ви оправдуваме. Земете длабок здив и бидете подготвени, бидејќи секоја шопинг желба е чудесно возможна. 

Од денес (23.04) започнува новата шопинг кампања со поврат на средствата, наменета за сите корисници на American Express картичките издадени од Силк Роуд Банка. Дозволете си оваа понуда да биде најголемиот одговор на вашите прашања околу овие специјални вечери и одберете од кое место ќе почнете да ја пишувате приказната:

- Zara, Bershka, Massimo Dutii, Stradivarius, Pull & Bear - 10% поврат на средства

Сите детали читајте ги на Женски магазин, тука.

Можеби ќе ве интересира

Веро викендов со достава на производи до дома во Скопје и Тетово

Веро викендов со достава на производи до дома во Скопје и Тетово

Матурантката Хана Селмани ќе учи на Њујорк универзитетот во Абу Даби со целосна стипендија

Матурантката Хана Селмани ќе учи на Њујорк универзитетот во Абу Даби со целосна стипендија

ПРОДОЛЖУВА ГОЛЕМА ХУМАНИТАРНА АКЦИЈА НА АСОЦИЈАЦИЈАТА НА ПРИРЕДУВАЧИ НА ИГРИ НА СРЕЌА – АПИС

ПРОДОЛЖУВА ГОЛЕМА ХУМАНИТАРНА АКЦИЈА НА АСОЦИЈАЦИЈАТА НА ПРИРЕДУВАЧИ НА ИГРИ НА СРЕЌА – АПИС

СУПЕР ОНЛАЈН ПОПУСТ ДО 50% ОД 5-7 ЈУНИ

СУПЕР ОНЛАЈН ПОПУСТ ДО 50% ОД 5-7 ЈУНИ

ЗАПОЧНА ГОЛЕМА ХУМАНИТАРНА АКЦИЈА НА АСОЦИЈАЦИЈАТА НА ПРИРЕДУВАЧИ НА ИГРИ НА СРЕЌА – АПИС

ЗАПОЧНА ГОЛЕМА ХУМАНИТАРНА АКЦИЈА НА АСОЦИЈАЦИЈАТА НА ПРИРЕДУВАЧИ НА ИГРИ НА СРЕЌА – АПИС

Дали полициските службеници ги казнуваат колегите кога ќе прекршат закон!?

Дали полициските службеници ги казнуваат колегите кога ќе прекршат закон!?

Нов Битолски сладолед: Полн млечен вкус збогатен со 10 витамини

Нов Битолски сладолед: Полн млечен вкус збогатен со 10 витамини

HalkEco Хронометар 10KM ќе се трча со примена на мерки за заштита од коронавирусот

HalkEco Хронометар 10KM ќе се трча со примена на мерки за заштита од коронавирусот

Д-р Филип Станковиќ – научник од Македонија кој работи на развој на иновативни производи во тутунската индустрија

Д-р Филип Станковиќ – научник од Македонија кој работи на развој на иновативни производи во тутунската индустрија