17 Октомври, 2018
0.3320
    ALK 8000.71    0.34%     CEVI 1000    0%     GRNT 800    0.4%     KMB 5084.59    1.69%     KVAS 14056    0%     MPT 45557    1.24%     MTUR 4700    0%     OHB 6349.93    0.96%     OKTA 4700    3.82%     PPIV 45000    0%     RMDEN17 96.1    0%     RZLE 20    0%     RZLV 61    1.67%     RZUS 117    2.47%     STB 1120    1.82%     STBP 1100    1.85%     STIL 127.57    0.45%     TETE 2200    0%     TNB 14294.42    2.1%     TTK 1164.45    1.13%

Дефектот во с. Добри Дол е саниран

Објавено во: Мои пари 12 Јуни, 2018

Ве известуваме дека дефектот с. Добри Дол  е саниран, водоснабдувањето е нормализирано на 12.05.2018г.  во 12:30 часот, соопштија од ЈП Водовод и канализација.

Можеби ќе ве интересира

Porsche Design и Huawei го претставија новиот PORSCHE DESIGN HUAWEI Mate 20 RS

Porsche Design и Huawei го претставија новиот PORSCHE DESIGN HUAWEI Mate 20 RS

Без вода дел од Кисела Вода

Без вода дел од Кисела Вода

МЛЕКАРА ЗДРАВЈЕ ГО ОБЕЛЕЖА СВЕТСКИОТ ДЕН НА ХРАНАТА ПРЕКУ ПРОМОЦИЈА НА ХУМАНОСТА И ОДГОВОРНОТО ОДНЕСУВАЊЕ

МЛЕКАРА ЗДРАВЈЕ ГО ОБЕЛЕЖА СВЕТСКИОТ ДЕН НА ХРАНАТА ПРЕКУ ПРОМОЦИЈА НА ХУМАНОСТА И ОДГОВОРНОТО ОДНЕСУВАЊЕ

ЈСП укинува две линии

ЈСП укинува две линии

Рамсторе заедно со своите потрошувачи и вработени донираа 2,5 тони храна по повод Светскиот ден за борба против гладта

Рамсторе заедно со своите потрошувачи и вработени донираа 2,5 тони храна по повод Светскиот ден за борба против гладта

Дефектот во Студеничани е пролонгиран

Дефектот во Студеничани е пролонгиран

Во случај на катастрофа најдобро помагаат соседите

Во случај на катастрофа најдобро помагаат соседите

Повисока интелигенција: Huawei ja открива HUAWEI MATE 20 серијата

Повисока интелигенција: Huawei ja открива HUAWEI MATE 20 серијата

Санирани два дефекти

Санирани два дефекти