20 Февруари, 2020
0.0186

Две лица се степале во партиски штаб во Кисела Вода

Објавено во: Македонија 20 Јануари, 2020

Тепачка имало во штаб на политичка партија во Кисела Вода. 

Во 22.20 часот во СВР Скопје е пријавено дека во кругот на бараките на општина Кисела Вода, во просторија штаб на политичка партија, по претходна расправија, дошло до  физичка пресметка помеѓу Н.И.(26) и Н.А.(22),  двајцата од Скопје.

Полицијата преземаат мерки за расчистување на случајот.

Можеби ќе ве интересира

Димитров од Шпанија со најава за ратификација побавна од очекувањата

Димитров од Шпанија со најава за ратификација побавна од очекувањата

Заев: Со Јанева не се сретнав во претседателската вила

Заев: Со Јанева не се сретнав во претседателската вила

Фото од запленетиот кокаин: Бил спакуван во кутија со банани

Фото од запленетиот кокаин: Бил спакуван во кутија со банани

ФОКУС НА ДЕНОТ: Jанкулоска сведочеше за „Монструм“, голема акција има во Крушопек

ФОКУС НА ДЕНОТ: Jанкулоска сведочеше за „Монструм“, голема акција има во Крушопек

ИСЧЕЗНА ЧОВЕК: Полицијата трага по скопјанец

ИСЧЕЗНА ЧОВЕК: Полицијата трага по скопјанец

Наќе Чулев потврди дека има голема операција во Крушопек

Наќе Чулев потврди дека има голема операција во Крушопек

АКЦИЈА ВО КРУШОПЕК: Запленета голема количина дрога

АКЦИЈА ВО КРУШОПЕК: Запленета голема количина дрога

СО ГОДИНИ СИ ЈА ЗЕМАЛ ПЕНЗИЈАТА НА ПОЧИНАТА ЖЕНА - вработен во Пошта во Тетово „лапнал“ 4 илјади евра

СО ГОДИНИ СИ ЈА ЗЕМАЛ ПЕНЗИЈАТА НА ПОЧИНАТА ЖЕНА - вработен во Пошта во Тетово „лапнал“ 4 илјади евра

ДРАМА НА „МОНСТРУМ“ - обвинетите ја прашуваа Јанкулоска, Фетаи стои на ставот дека тие се сторителите

ДРАМА НА „МОНСТРУМ“ - обвинетите ја прашуваа Јанкулоска, Фетаи стои на ставот дека тие се сторителите