05 Декември, 2019
0.0196

ЕКО СКУТЕР – НОВ ИНСТАНТ ЛОЗ НА ДРЖАВНА ЛОТАРИЈА

ИНСТАНТ ЛОЗОТ ЕКО СКУТЕР НОСИ 365 ПРЕМИИ ЗА ЗАБАВА, ЗДРАВ ЖИВОТ И ЧИСТА ЖИВОТНА СРЕДИНА

Објавено во: Мои пари 15 Јули, 2019

Денес Државна лотарија го пласираше инстант лозот  ЕКО СКУТЕР, со неверојатна понуда на 365 електрични скутери - тротинети.

Во дух на зачувување на животната средина и здравиот начин на живеење, Државна лотарија ја збогати својата понуда со инстант лоз кој носи 365 електрични тротинети. Колку што има денови во годината, толку има еко скутери на лозот ЕКО СКУТЕР. Буквално, очекуваме дека секој ден ќе имаме барем по еден добитник на електричен тротинет.

Со оглед на големиот број премии, веруваме дека многу скоро ќе ги добиеме и првите сопственици на еко скутери. Покрај електричните тротинети, инстант лозот ЕКО СКУТЕР нуди и примамливи парични добивки.  Дознавањето на добивката е едноставно, изгребете три исти суми за парична добивка, или три симболи на електричен тротинет. Лозот чини 60 денари и наменет е за сите што го следат трендот и сакаат да го зачуваат своето здравје и чистата животна средина.

Можеби ќе ве интересира

Уличниот дефект на ул.Малешевска 67 во населба Драчево е саниран

Уличниот дефект на ул.Малешевска 67 во населба Драчево е саниран

Њујорк тајмс: Забраната на е-цигарите ќе направи повеќе штета отколку корист

Њујорк тајмс: Забраната на е-цигарите ќе направи повеќе штета отколку корист

РСС:Лажните вести и нелегалната миграција - главни безбедносни предизвици во ЈиЕ

РСС:Лажните вести и нелегалната миграција - главни безбедносни предизвици во ЈиЕ

ЕВН: Нашиот далекувод нема дефект, туку не доаѓа електричната енергија од МЕПСО

ЕВН: Нашиот далекувод нема дефект, туку не доаѓа електричната енергија од МЕПСО

Новата Opel Insignia сјае со новата генерација на IntelliLux LED® пиксел светло

Новата Opel Insignia сјае со новата генерација на IntelliLux LED® пиксел светло

Екоцентар 97 со појаснување околу работата за активностите во рамки на Охис

Екоцентар 97 со појаснување околу работата за активностите во рамки на Охис

Telekom Electronic Beats Weekender: Подгответе се за продолжен викенд со клупска музика

Telekom Electronic Beats Weekender: Подгответе се за продолжен викенд со клупска музика

„Медена земја“ со две нови признанија од Њујорк

„Медена земја“ со две нови признанија од Њујорк

РСБСП со апел: Вози паметно! Намали ја брзината и стигни безбедно до посакуваната дестинацијa

РСБСП со апел: Вози паметно! Намали ја брзината и стигни безбедно до посакуваната дестинацијa