29 Септември, 2023
0.0260

Фотогалерија: Swatch и Божиновски часовници организираа Dragon ball турнир на Нихон-Џи фестивалот

Објавено во: Мои пари 31 Мај, 2023

Добивај вести на Viber

Во супер атмосфера и со многу позитивна енергија во саботата се одржа Dragon ball турнир како дел од фестивалот на јапонска култура Нихон-џи, на кој годинава Божиновски часовници и накит  беше горд спонзор. Покрај турнирот, на фестивалот посетителите имаа можност да се запознаат со специјалната колекција на Swatch посветена на Dragon ball. Погледнете ја оваа навистина несекојдневна колекција на часовници.

Погледнете ја оваа навистина несекојдневна колекција на часовници која моментално може да ја купите со 30% на следниот линк :https://bozinovski.com.mk/swatch-dragonball-z/

ПР објава

ГАЛЕРИЈА:Можеби ќе ве интересира

Лидер во земјоделското осигурување за 2023 - Признание за СН Осигурителен Брокер АД Битола

Лидер во земјоделското осигурување за 2023 - Признание за СН Осигурителен Брокер АД Битола

Најголемата ИТ компанија во Македонија се ребрендира: Сеавус е сега Киншифт

Најголемата ИТ компанија во Македонија се ребрендира: Сеавус е сега Киншифт

На Манаки ОФФ програмата – промовирана првата македонска плоча снимена со музика во живо

На Манаки ОФФ програмата – промовирана првата македонска плоча снимена со музика во живо

Направи ја најдобрата модна комбинација и освој ваучер од Fashion&Friends

Направи ја најдобрата модна комбинација и освој ваучер од Fashion&Friends

Пуштена во употреба најголемата онлајн продавница во Македонија

Пуштена во употреба најголемата онлајн продавница во Македонија

„Макпетрол“ ја обнови и пушти во употреба бензинската станица во Кавадарци

„Макпетрол“ ја обнови и пушти во употреба бензинската станица во Кавадарци

Македонски Телеком донираше T Tablet за дваесет семејства во социјален ризик

Македонски Телеком донираше T Tablet за дваесет семејства во социјален ризик

Тројна промоција на романите-финалисти за наградата „Пегаз“ во 2022 година

Тројна промоција на романите-финалисти за наградата „Пегаз“ во 2022 година

„The Hub” е нов коворкинг простор во Скопје кој ќе го враќа профитот во заедницата

„The Hub” е нов коворкинг простор во Скопје кој ќе го враќа профитот во заедницата