05 Декември, 2021
0.0259

НАГРАДНАТА ИГРА НА 2win.mk ИМ ДОНЕСЕ ВЕЛОСИПЕД НА ЗОРАН И ВЛАТКО

Објавено во: Мои пари 25 Октомври, 2021

Не престануваат среќни вести за наградната игра ИГРАЈ БЕЗ НЕРВОЗИ И МЕРЦЕДЕС ВОЗИ која се реализира на единствената легална платформа за интернет игри на среќа во земјава – 2win.mk.  Два нови велосипеда добија Зоран и Влатко освоени во рамките на првото коло на наградната игра.

Во првото коло од наградната игра ИГРАЈ БЕЗ НЕРВОЗИ И МЕРЦЕДЕС ВОЗИ освоени се вкупно осум велосипеди, по четири во категоријата видеолотарија и во спортско обложување. Последните двајца среќни добитници кои пристигна по своите награди се Зоран Стојков од Велес и Влатко Ристов од Пробиштип. И двајцата наградата ја освоиле во категоријата спортско обложување.

Награди и добитници од ИГРАЈ БЕЗ НЕРВОЗИ И МЕРЦЕДЕС ВОЗИ и допрва ќе има, бидејќи се ближи крајот на второто коло, па сè уште е отворена шансата за добивање шест скутери, осум велосипеди, десет електрични тротинети и многу парични награди, поделени во двете категории, спортско обложување и видеолотариски игри. И сето тоа е само увертира за доделувањето на останатите  од вкупно  420 награди, меѓу кои најпосакувани се двата автомобила Мерцедес, кои ве очекуваат во последното коло од наградната игра кое завршува на 31 јануари 2022 година.

#ИграјЗаЗабава #ИграјОдговорно

Можеби ќе ве интересира

ЗАСАДЕН Е ВТОРИОТ „ПЕНЗИСКИ ПАРК“ ВО СРЕДНОТО УЧИЛИШТЕ „СВ.КИРИЛ И МЕТОДИЈ“ ВО ОХРИД

ЗАСАДЕН Е ВТОРИОТ „ПЕНЗИСКИ ПАРК“ ВО СРЕДНОТО УЧИЛИШТЕ „СВ.КИРИЛ И МЕТОДИЈ“ ВО ОХРИД

Зоран Спасов Ѕоф ќе ја промовира новата книга „Торонто експрес“ во Literatura.mk Superstore во „Ист гејт мол“

Зоран Спасов Ѕоф ќе ја промовира новата книга „Торонто експрес“ во Literatura.mk Superstore во „Ист гејт мол“

Новата серија гејмерски монитори HUAWEI MateView GT веќе e достапна на македонскиот пазар

Новата серија гејмерски монитори HUAWEI MateView GT веќе e достапна на македонскиот пазар

Еднодневна изложба на илустрации во Гевгелија

Еднодневна изложба на илустрации во Гевгелија

Започна со 4 вработени, а денес е најголем брокер на пазарот на осигурување – СН Осигурителен Брокер овој декември одбележува 7 години постоење

Започна со 4 вработени, а денес е најголем брокер на пазарот на осигурување – СН Осигурителен Брокер овој декември одбележува 7 години постоење

А1 Македонија со најдобрата новогодишна промоција во мобилната телефонија досега

А1 Македонија со најдобрата новогодишна промоција во мобилната телефонија досега

Moџо Килингтон: „Уништување“ е роман за потрагата по себе и пропаѓањето на соништата што сме ги имале

Moџо Килингтон: „Уништување“ е роман за потрагата по себе и пропаѓањето на соништата што сме ги имале

Четврто коло во наградната игра ИГРАЈ БЕЗ НЕРВОЗИ И МЕРЦЕДЕС ВОЗИ

Четврто коло во наградната игра ИГРАЈ БЕЗ НЕРВОЗИ И МЕРЦЕДЕС ВОЗИ

Прва фабрика во Македонија за производство на сончогледово масло со традиција од 1923 година

Прва фабрика во Македонија за производство на сончогледово масло со традиција од 1923 година