27 Јануари, 2021
0.0186

Намалување што не се пропушта: До -70% на колекција пролет/лето ‘20!

Објавено во: Мои пари 31 Јули, 2020

Најубавата вест што ќе ја добиете овој петок е следнава: Неверојатно намалување до -70% на колекција пролет/лето ’20на брендовите од Fashion group.

Доколку уште не читате и се уште не се префрливте на www.fashiongroup.com.mk, она што треба да го знаете е тоа што од исклучителна важност е денеска да ги посетите и нашите продавници каде ве очекуваат сезонските промоции.

Откако изминатиот период ве радувавме со стилски парчиња на половина цена, од денеска, во дел од нашите продавници започнува големото сезонско намалување до -70% на целата летна колекција.

Во екот на летната сезона, дозволете си неодоливо шопинг искуство и набавете си ги сите парчиња во кои сакате да го поминете остатокот од летото, но и со стил да ја почнете есенската сезона.

Почнувајќи од бројни модни класици во кои секогаш е совршен момент да инвестирате, па се до тренди и шик парчиња соодветни за безброј пригоди, намалувањето до -70% е нешто што не смеете да го пропуштите.


Целосно посветени на изработката, изгледот и квалитетот, сега е совршено време да го збогатите гардероберот со парче од нашите брендови.

Само сега, по неодоливи цени купете си ја чантата што толку ја посакувавте, чевлите со кои ги замисливте сите летни комбинации, но и стилската јакна со која ќе ја дочекате студената сезона.

Со оглед на брзото темпо што ни го налага животот, добро е да инвестирате и во маички на куси ракави и стилски џинс како секогаш добитна комбинација кога немате доволно време.

Некои од најдобрите модели од новото сезонско намалување до -70% ги гледате во продолжение, а од денеска, посетете ги и нашите продавници каде ве очекуваат и многу други промоции што не смеете да ги пропуштите.


Можеби ќе ве интересира

Најновите паметни телефони на Samsung Galaxy S21 серијата наскоро и во Македонија

Најновите паметни телефони на Samsung Galaxy S21 серијата наскоро и во Македонија

Акција на Спорт Лајф за најголем број погодени натпревари!

Акција на Спорт Лајф за најголем број погодени натпревари!

Онлајн-промоција на македонски превод на комедијата „Мир-Божица – Ејрене“ од Аристофан

Онлајн-промоција на македонски превод на комедијата „Мир-Божица – Ејрене“ од Аристофан

Што ако ви кажеме дека најстилските парчиња во Fashion Group се на -70%?

Што ако ви кажеме дека најстилските парчиња во Fashion Group се на -70%?

Зона на чист воздух во суперсторот „Литература.мк“

Зона на чист воздух во суперсторот „Литература.мк“

Мит или вистина - Колку знаете за никотинот?

Мит или вистина - Колку знаете за никотинот?

Мукаетов ќе биде претседател на РФМ најмалку до 2025 година!

Мукаетов ќе биде претседател на РФМ најмалку до 2025 година!

Eurohold доби одобрение од Регулаторната Комисија за Енергетика и Водостопанство за превземање на филијалите на Групацијата CEZ во Бугарија

Eurohold доби одобрение од Регулаторната Комисија за Енергетика и Водостопанство за превземање на филијалите на Групацијата CEZ во Бугарија

Онлајн-промоција на првиот „Македонско-унгарски разговорник“

Онлајн-промоција на првиот „Македонско-унгарски разговорник“