04 Март, 2021
0.0230

Не го одложувајте купувањето, одложете го плаќањето со Diners Club!

Објавено во: Мои пари 23 Февруари, 2021

OUTLET акција со Diners Club! Оваа недела не го одложувајте купувањето, одложете го плаќањето. Искористете ги големите попустиво голем број на аутлет продажни салони, купувајте од Вашите омилени брендови на рати и одложете го плаќањето на прва рата до 1-ви април!

Акцијата e со времетраење од 22-ри до 28-ми февруари. За повеќе информации за поволностите и продажните аутлет салони прочитајте на овој линк.

Доколку сеуште не сте член на Diners Club, можете да го направите тоа онлајн со пополнување на апликација и да станете член на клубот за само еден ден. 

Diners Club и Вие создадени еден за друг!


Можеби ќе ве интересира

Светска премиера на Cross Turismo: Практичната верзија на Porsche Taycan

Светска премиера на Cross Turismo: Практичната верзија на Porsche Taycan

Станете виртуелен ренџер и учествувајте во зачувување на загрозени животински видови во африканската савана

Станете виртуелен ренџер и учествувајте во зачувување на загрозени животински видови во африканската савана

Групација Триглав во 2020 година: Успешно работење во исклучително тешка година

Групација Триглав во 2020 година: Успешно работење во исклучително тешка година

Бројот на апликации во Huawei AppGallery речиси двојно зголемен за 1 година

Бројот на апликации во Huawei AppGallery речиси двојно зголемен за 1 година

Осмомартовски шопинг со American Express картичките на Силк Роуд Банка

Осмомартовски шопинг со American Express картичките на Силк Роуд Банка

Екрани насекаде, екрани за сите - Samsung ги претстави новите аудиовизуелни уреди за 2021 година

Екрани насекаде, екрани за сите - Samsung ги претстави новите аудиовизуелни уреди за 2021 година

НОВА ЕКСПОЗИТУРА НА ИУТЕКРЕДИТ ВО СКОПЈЕ

НОВА ЕКСПОЗИТУРА НА ИУТЕКРЕДИТ ВО СКОПЈЕ

Техномаркет денес со големи попусти го отвори својот нов продажен салон во Скопје - Капитол Мол

Техномаркет денес со големи попусти го отвори својот нов продажен салон во Скопје - Капитол Мол

Македонската сликовница „Џиновска продавница за фантазии“ на Бистра Георгиева е достапна на три континенти

Македонската сликовница „Џиновска продавница за фантазии“ на Бистра Георгиева е достапна на три континенти