24 Мај, 2019
0.0212

Што се случи со накиснатите документи на СЈО?

Објавено во: Мои пари 14 Март, 2019

Репортерите на Фчерашни Новости неуморно истражуваат на терен и ви ги носат најновите вести од минатата недела. Во новата епизода ќе гледаме:

- Која уметничка инсталација ги привлече странските туристи?
- Кој е новиот гостин во студиото на анонимниот новинар Ланчо Пашазотов?
- Што се случи со накиснатите документи на СЈО?

Недела 19:30 часот. Канал 5 телевизија. Се гледаме.Додека ја чекаме епизодата во недела, Фчерашни може да ги ѕирнете и на фејсбукинстаграм и fn.mk

Можеби ќе ве интересира

Шестата генерација на Opel Corsa вози на струја

Шестата генерација на Opel Corsa вози на струја

Според какви обичаи работи новиот паркинг во Скопје!?

Според какви обичаи работи новиот паркинг во Скопје!?

Уличниот дефект во Чаир е решен

Уличниот дефект во Чаир е решен

Дефектот на ул.4-ти Јули бб е саниран

Дефектот на ул.4-ти Јули бб е саниран

Дефектот на ул.Палмиро Толати е саниран

Дефектот на ул.Палмиро Толати е саниран

НЛБ Банка - носител на признанието „Компанија ориентирана кон луѓето“

НЛБ Банка - носител на признанието „Компанија ориентирана кон луѓето“

Дефектот на ул.Титовелешка е саниран

Дефектот на ул.Титовелешка е саниран

Рекордни 10.000 продадени примероци од „Нашиот пат“!

Рекордни 10.000 продадени примероци од „Нашиот пат“!

Актуелните проекти на Делегацијата на германското стопанство во Северна Македонија тема на разговор меѓу Азески и Мартенс

Актуелните проекти на Делегацијата на германското стопанство во Северна Македонија тема на разговор меѓу Азески и Мартенс