23 Март, 2018
0.0606

(ВИДЕО) „Фчерашни новости“: Се гледа ли крајот на преговорите за името?

Објавено во: Мои пари 19 Февруари, 2018

Ексклузивното интервју со премиерот Зоран Заев беше емитувано вчерашната епизода на „Фчерашни новости“. Професионалната екипа на најгледаните (хумористични) вести за неделава ви подготви и:

-  Се гледа ли крајот на преговорите за името?

-  Дали поранешниот премиер конечно си најде канцеларија во судот?

-  Протест на македонските пирати и гусари

За оние што ја пропуштија, епизодата 21 на „Фчерашни новости“ веќе може да се погледнете и на „Јутјуб“. Екипата, пак, се подготвува за следната епизода, која ќе ја гледате во недела од 20 часот на „Телма“ и во живо на „Фејсбук“.


Можеби ќе ве интересира

Министерот Тевдовски, екипата на Исцелител и градоначалниот на Македонија во Еден на Еден

Министерот Тевдовски, екипата на Исцелител и градоначалниот на Македонија во Еден на Еден

Македонската компанија ГРЕЕМАК ГРУП, го отвори најголемиот продажен салон на ГРЕЕ во Европа

Македонската компанија ГРЕЕМАК ГРУП, го отвори најголемиот продажен салон на ГРЕЕ во Европа

Охридска банка Сосиете Женерал со нов кредит за енергетска ефикасност

Охридска банка Сосиете Женерал со нов кредит за енергетска ефикасност

Во „Аџибадем Систина“ спасен е животот на трудница со дисекција на аорта, бебето e во стабилна состојба

Во „Аџибадем Систина“ спасен е животот на трудница со дисекција на аорта, бебето e во стабилна состојба

Huawei го претстави новиот модел P20 lite на македонскиот пазар со FullView дисплеј 2.0

Huawei го претстави новиот модел P20 lite на македонскиот пазар со FullView дисплеј 2.0

Европската недела на дигитализацијата се одбележува и кај нас

Европската недела на дигитализацијата се одбележува и кај нас

ОКТА со поддршка на еко-акција во Општина Илинден

ОКТА со поддршка на еко-акција во Општина Илинден

ПОДАРОК КНИГА: Како паметно да се инвестира?

ПОДАРОК КНИГА: Како паметно да се инвестира?

Одржано првото собрание на Асоцијацијата за е-трговија на Македонија – АЕТМ

Одржано првото собрание на Асоцијацијата за е-трговија на Македонија – АЕТМ