19 Август, 2019
0.0175

(ВИДЕО) Слушајте го во живо Гајсер со „нови факти“ за „Рекет“

Објавено во: Мои пари 13 Август, 2019

Соработникот на Ла Верита, Ларис Гајсер во 11 часот преку радио ќе соопштува нови детали за случајот „Рекет“.

Тој, како што наведе во 11 часот на Радио Каподистрија ќе емитува факти директно во живо од студиото.

Слушајте во живо: https://capodistria.rtvslo.si/zivo/capo

Можеби ќе ве интересира

„АЛКАЛОИД“ ИНВЕСТИРА 11 МИЛИОНИ ЕВРА ВО ПРОШИРУВАЊЕ НА ПРОИЗВОДНИТЕ КАПАЦИТЕТИ

„АЛКАЛОИД“ ИНВЕСТИРА 11 МИЛИОНИ ЕВРА ВО ПРОШИРУВАЊЕ НА ПРОИЗВОДНИТЕ КАПАЦИТЕТИ

ЈП Водовод и канализација - Скопје извршија реконструкција на 6 премини под улица Шуто Оризари

ЈП Водовод и канализација - Скопје извршија реконструкција на 6 премини под улица Шуто Оризари

Фестивал СЛОБОДНА ЗОНА Виница

Фестивал СЛОБОДНА ЗОНА Виница

Ѓергалиу:Косовските такси за македонските производи се погрешни и популистички

Ѓергалиу:Косовските такси за македонските производи се погрешни и популистички

Саниран дефектот на Демир Трајко 40

Саниран дефектот на Демир Трајко 40

Прекин на водоснабдувањето на овие улици

Прекин на водоснабдувањето на овие улици

Најпродаваниот мирисен бренд од AVON со јубилејни новитети ТТА Celebrate за НЕА и за НЕГО!

Најпродаваниот мирисен бренд од AVON со јубилејни новитети ТТА Celebrate за НЕА и за НЕГО!

В недела прекин на снабдување со електрична енергија во цела општина Ресен

В недела прекин на снабдување со електрична енергија во цела општина Ресен

Huawei P30 Pro е „Смартфон на годината” според EISA

Huawei P30 Pro е „Смартфон на годината” според EISA