17 Декември, 2017
0.3934
    ALK 7304.71    0%     CEVI 1144    0%     GRNT 762.38    0.86%     KJUBI 1400    0%     KMB 2700    0.01%     OHB 4767.86    -0.67%     RMDEN15 95.1    0.11%     RZUS 107.89    1.78%     STB 910    -1.09%     STIL 127    -2.31%     TNB 13100    0%     TPLF 1500    -1.69%     UNI 1870    -1.03%     ZILU 151    -2.58%

Сања Ристиќ: Им се восхитувам на жените лидери

Објавено во: Стил 06 Декември, 2017

Убава и ведра, динамична и лојална. Перфеционист и совршено организирана, како и секој кој астролошки им припаѓа на Девиците. Сака здрава храна и своите искуства за неа ги споделува. Спортот и е секојдневие. Искрена, секогаш. Дисциплината во пакет со убави вредности е алатка која ја користи како воспитна стратегија кон нејзиното синче. 

Женски Магазин – Сите имаме соништа како деца. Кој беше вашиот сон? Дали може да бидете пејачка, посебно затоа што како дете имавте убава музичка кариера?

Сања – Дааааа… најголемиот сон ми беше да пеам, поголем дел од денот поминував пред огледало со дезодоранс во рака замислувајќи дека е микрофон а музика ечеше низ цела зграда од нашиот стан •

Женски Магазин – А кој беше всушност Тоше за кој пеевте како дете? Се пронајдоа ли многу во песната?

Разговорот со прекрасната Сања Ристиќ прочитајте го на Женски магазин, тука.

Можеби ќе ве интересира

Генијален трик – Повеќе нема потреба од пеглање на облеката

Генијален трик – Повеќе нема потреба од пеглање на облеката

Предупредување - Овој уред никако не го вклучувајте на продолжен кабел

Предупредување - Овој уред никако не го вклучувајте на продолжен кабел

Суровата храна е здрава: мит или вистина

Суровата храна е здрава: мит или вистина

Aко уште не сте успеале можеби ве „кочи“ некоја од овие 13 навики

Aко уште не сте успеале можеби ве „кочи“ некоја од овие 13 навики

(ФОТО) ПЛАНЕТАТА СЈАЕ ВО ПРАЗНИЧНА ТРЕСКА: Најубаво украсени градови ширум светот!

(ФОТО) ПЛАНЕТАТА СЈАЕ ВО ПРАЗНИЧНА ТРЕСКА: Најубаво украсени градови ширум светот!

(ФОТО) МОСТ ВО ФОРМА НА ПРСТЕН: Каде се наоѓа ова уникатно архитектонско чудо?

(ФОТО) МОСТ ВО ФОРМА НА ПРСТЕН: Каде се наоѓа ова уникатно архитектонско чудо?

ИНТЕРВЈУ-ИНДИРА КАСТРАТОВИЌ: Со другарките од „Кометал“ сè уште играм ракомет

ИНТЕРВЈУ-ИНДИРА КАСТРАТОВИЌ: Со другарките од „Кометал“ сè уште играм ракомет

Видео: Вакво братче секој би посакал, тргна да ја “спасува“ сестрата од боречки меч

Видео: Вакво братче секој би посакал, тргна да ја “спасува“ сестрата од боречки меч

(ВИДЕО) БИЛ НА РАБОТ НА СМРТТА И ГО ИСКУСИЛ РАЈОТ: Неврохирург тврди дека му се случило чудо!

(ВИДЕО) БИЛ НА РАБОТ НА СМРТТА И ГО ИСКУСИЛ РАЈОТ: Неврохирург тврди дека му се случило чудо!