24 Ноември, 2020
0.0226

Дефектот во Кисела Вода е саниран

Објавено во: Мои пари 23 Јули, 2019

Дефектот на ул.Иван Козаров раскрсница со Божидар Аџија во населба Кисела Вода е саниран, водоснабдувањето е нормализирано во 17:00 часот.

Можеби ќе ве интересира

Вработените во Казино Фламинго Хотел – Гевгелија даруваа крв

Вработените во Казино Фламинго Хотел – Гевгелија даруваа крв

Наскоро доаѓаат Galaxy A12 и Galaxy A02s – премиум телефони по одлични цени

Наскоро доаѓаат Galaxy A12 и Galaxy A02s – премиум телефони по одлични цени

АД МЕПСО: Прекините на напојувањето во Скопскиот регион се резултат на неможноста да се ангажираат хидроелектраните

АД МЕПСО: Прекините на напојувањето во Скопскиот регион се резултат на неможноста да се ангажираат хидроелектраните

Донесете ја банката во вашата домашна канцеларија

Донесете ја банката во вашата домашна канцеларија

ŠKODA AUTO ја доби наградата COMPANYBEST за 2020 година

ŠKODA AUTO ја доби наградата COMPANYBEST за 2020 година

Компанијата дм дрогерие маркт донираше респиратори во вредност од 36.600 евра

Компанијата дм дрогерие маркт донираше респиратори во вредност од 36.600 евра

Online shopping days: Најубавите есенски парчиња на неодолива промоција!

Online shopping days: Најубавите есенски парчиња на неодолива промоција!

5% поврат на средства со „#AMEX #BlackFriday SALE“ кампањата

5% поврат на средства со „#AMEX #BlackFriday SALE“ кампањата

Панелисти од Македонија на настан на Ројтерс за осигурувањето

Панелисти од Македонија на настан на Ројтерс за осигурувањето