15 Декември, 2019
0.0165

Летна кампања на Силк Роуд Банка и Окта: Големи поволности во јуни, јули и август!

Објавено во: Мои пари 03 Јуни, 2019

Силк Роуд Банка не престанува со изненадувањата за корисниците на American Express картичките. Овојпат има нови поволности за сите корисници кои ги користат услугите на бензиските станици од брендот ОКТА.

Силк Роуд Банка и Окта започнуваат заедничка летна кампања која ќе трае во текот на јуни, јули и август.

Имено со секоја направена трансакција со American Express картичките на бензинските станици со брендот ОКТА:
- На вашата сметка добивате 5% поврат на средства од износот на направената трансакција
- Силк Роуд Банка ќе донира по 5 денари за потребите на Клиниката за детски болести во Скопје

Да не заборавиме и дека во насока на зголемување на задоволството од поседувањето на American Express Green кредитна картичка, за сите постојни и нови иматели на кредитната картичка, Силк Роуд Банка подготви нови супер бенефиции.

Aплицирајте веднаш ТУКА!


Можеби ќе ве интересира

Новогодишно дружење на “Мотоцентар“ со Атлетите на Специјалната Олимпијада Македонија

Новогодишно дружење на “Мотоцентар“ со Атлетите на Специјалната Олимпијада Македонија

ЈП Водовод и Канализација се вклучи во акцијата „Администрацијата чисти со Не биди ѓубре“

ЈП Водовод и Канализација се вклучи во акцијата „Администрацијата чисти со Не биди ѓубре“

ИутеКредит на Winterland во Скопје! Пари достапни веднаш во центарот на празничната еуфорија!

ИутеКредит на Winterland во Скопје! Пари достапни веднаш во центарот на празничната еуфорија!

Промовирана InnoTech Club, платформа за зголемување на свесноста за наука, технологија и иновации

Промовирана InnoTech Club, платформа за зголемување на свесноста за наука, технологија и иновации

Пет години стратешко партнерство на Тутунски Комбинат Прилеп и Филип Морис Интернешнал

Пет години стратешко партнерство на Тутунски Комбинат Прилеп и Филип Морис Интернешнал

Тиго Фајнанс – две години синоним за достапност и брзина во финтек индустријата

Тиго Фајнанс – две години синоним за достапност и брзина во финтек индустријата

А1 Македонија го најавува A1 Game Fest 2019 - најголемиот гејминг настан за оваа година

А1 Македонија го најавува A1 Game Fest 2019 - најголемиот гејминг настан за оваа година

Професионалната ориентација-откривање на способностите и афинитетите на учениците

Професионалната ориентација-откривање на способностите и афинитетите на учениците

Воздухот во домот може да биде од 2 до 5 пати позагаден од надворешниот воздух

Воздухот во домот може да биде од 2 до 5 пати позагаден од надворешниот воздух