21 Октомври, 2021
0.0205

Нова локација на експозитурата на Силк Роуд Банка во Струмица

Објавено во: Мои пари 27 Септември, 2021

Силк Роуд Банка АД Скопје ги известува сите клиентина Банката за промена на локација на експозитурата во Струмица.

Со цел унапредување на услугите на Банката и поголема достапност кон клиентите преку модерна и пријателска работна атмосфера при користењето на банкарските производи, експозитурата на СИЛК РОУД БАНКА во Струмица, од денес  27.09.2021 година, функционира  во поголем и посовремен простор на нова атрактивна локација.

Новата локација на експозитурата која се  наоѓа на адреса бул. Маршал Тито бр. 20, е отворена за работа со клиенти секој работен ден  од понеделник до петок од 08:30 до 16:30 часот.

Eкспозитурата продолжува да го опслужува сегментот население и правни лица, нудејќи сеопфатни банкарски производи и брза и квалитетна услуга. Истовремено, банкоматот кој е во склоп на новите простории им е достапен 24/7 на клиентите на Банката. 

ГАЛЕРИЈА


Можеби ќе ве интересира

Контрола на мастите во организмот со природни препарати

Контрола на мастите во организмот со природни препарати

Улица „Македонија“ е поблиску да го заслужи епитетот „Петта авенија“: „Божиновски часовници и накит“ со нов бутик салон кој доликува на светските метрополи

Улица „Македонија“ е поблиску да го заслужи епитетот „Петта авенија“: „Божиновски часовници и накит“ со нов бутик салон кој доликува на светските метрополи

Летонија ја лансираше првата 5G прекугранична тест локација во Европа

Летонија ја лансираше првата 5G прекугранична тест локација во Европа

Дали вашите податоци се безбедни на вашиот паметен уред?

Дали вашите податоци се безбедни на вашиот паметен уред?

Издадена 30.000-тата IuteCredit Mastercard картичка

Издадена 30.000-тата IuteCredit Mastercard картичка

Започна наградната игра на ЛУКОИЛ Македонија во која главната награда е атрактивно АТВ-возило

Започна наградната игра на ЛУКОИЛ Македонија во која главната награда е атрактивно АТВ-возило

Дарко од Охрид, од верен играч на 2win.Mk , до сопственик на нов скутер

Дарко од Охрид, од верен играч на 2win.Mk , до сопственик на нов скутер

Плаќање на сметки за режиски трошоци во Пошта по најконкурентни цени

Плаќање на сметки за режиски трошоци во Пошта по најконкурентни цени

VISA Business од Силк Роуд Банка: Eдинствена бизнис картичка со поврат на средства во државата

VISA Business од Силк Роуд Банка: Eдинствена бизнис картичка со поврат на средства во државата