26 Јануари, 2021
0.0263

Она што сите го чекавте: Сите шик парчиња од Fashion Group на намалување до -50%!

Објавено во: Мои пари 05 Јануари, 2021

Во пресрет на најубавите празници од годината, од денеска, 05-ти јануари, стартува големото сезонско намалување на сите ваши омилени парчиња од брендовите на Fashion Group кои само сега, ги добивате намалени до -50%.

Традиционално, со почетокот на новата година, започнуваат и големите намалувања во нашите брендови, период што знаеме дека сите едвај го чекавте и период кога за многу помалку, ќе добиете повеќе.

Секогаш во чекор со трендовите, колекциите на брендовите на Fashion Group отсекогаш биле едни од омилените, нудејќи супер тренди модели, но и вистински класици совршени за секојдневно збогатување на комбинациите.

Дел од тие парчиња, од денеска можете да ги добиете за половина цена, па не двоумете се доколку сè уште не го купивте омилениот капут, фустан, џемпер или чизми како ултимативни парчиња што секоја дама треба да ги има во плакарот.

Истото важи за момците кои од денеска можат да си ги набават сите оние дуксери во кои ќе ги поминат новите авантури, но и класичните парчиња со кои ќе бидат највпечатливите во канцеларија.

Покрај основните, но секогаш толку удобни модели што ќе ги носите со години, ова е совршен период да си ги набавите сите оние романтични парчиња со кои ќе блеснете во пролетта што доаѓа.

Сега е вистинскиот момент да го освежите плакарот и да го подготвите за најубавото годишно време во кое ќе уживаме за многу пократок период одошто мислите.

Ваквите намалувања се сосема соодветни и да си ги набавите омилените модни додатоци како чантата на која секогаш и се враќавте, шапката со која ќе уживате во топлите денови што следат, но и целиот оној накит со кој си ги замисливте пролетните комбинации.

Сега е вистинскиот момент да ја погледнете https://bit.ly/2JJxP9q и понудата на најслаткиот бренд Okaidi каде ве очекуваат исклучителни парчиња направени од најубавите материјали за вашите најмили на намалување до -50% и на совршен начин да ја заокружите зимската сезона.

Целата понуда од намалувањето ја гледате на следниов линк https://bit.ly/38YpBTG , но и во продавниците на нашите брендови.


ПР-објава


Можеби ќе ве интересира

Најновите паметни телефони на Samsung Galaxy S21 серијата наскоро и во Македонија

Најновите паметни телефони на Samsung Galaxy S21 серијата наскоро и во Македонија

Акција на Спорт Лајф за најголем број погодени натпревари!

Акција на Спорт Лајф за најголем број погодени натпревари!

Онлајн-промоција на македонски превод на комедијата „Мир-Божица – Ејрене“ од Аристофан

Онлајн-промоција на македонски превод на комедијата „Мир-Божица – Ејрене“ од Аристофан

Што ако ви кажеме дека најстилските парчиња во Fashion Group се на -70%?

Што ако ви кажеме дека најстилските парчиња во Fashion Group се на -70%?

Зона на чист воздух во суперсторот „Литература.мк“

Зона на чист воздух во суперсторот „Литература.мк“

Мит или вистина - Колку знаете за никотинот?

Мит или вистина - Колку знаете за никотинот?

Мукаетов ќе биде претседател на РФМ најмалку до 2025 година!

Мукаетов ќе биде претседател на РФМ најмалку до 2025 година!

Eurohold доби одобрение од Регулаторната Комисија за Енергетика и Водостопанство за превземање на филијалите на Групацијата CEZ во Бугарија

Eurohold доби одобрение од Регулаторната Комисија за Енергетика и Водостопанство за превземање на филијалите на Групацијата CEZ во Бугарија

Онлајн-промоција на првиот „Македонско-унгарски разговорник“

Онлајн-промоција на првиот „Македонско-унгарски разговорник“