14 Ноември, 2019
0.0184

Утре без вода корисници на оваа скопска улица

Објавено во: Мои пари 11 Септември, 2019

Утре поради  дефект на приклучна цевка ф-1“ на ул. Јордан Мијалков 64, со прекинато водоснабдување ќе бидат корисниците на дел од истата улица, вклучително и поликлиниката Неуромедика.

 Водоснабдувањето ќе биде прекинато од од 09:00 часот до завршување со активностите.

Можеби ќе ве интересира

Утре прекин на водоснабдувањето во Аеродром

Утре прекин на водоснабдувањето во Аеродром

Во тек акција за чистење на сливници и шахти

Во тек акција за чистење на сливници и шахти

Сега има вода на Бул. Јане Сандански 51

Сега има вода на Бул. Јане Сандански 51

Одржан четвртиот регионален симпозиум на офталмолози организиран од „Систина Офталмологија“

Одржан четвртиот регионален симпозиум на офталмолози организиран од „Систина Офталмологија“

15 години Hugo Boss

15 години Hugo Boss

Невидено ниски цени на Sport Vision Bazaar!

Невидено ниски цени на Sport Vision Bazaar!

Изложбата “Скопје, одново” ја раскажува историјата на колекцијата на МСУ - Скопје

Изложбата “Скопје, одново” ја раскажува историјата на колекцијата на МСУ - Скопје

Колумна за мажите

Колумна за мажите

Улични дефекти оставија без вода неколку улици

Улични дефекти оставија без вода неколку улици