16 Ноември, 2018
0.2496

(ВИДЕО) Доставувач својата здодевна работа ја претвори во игра, еве како

Објавено во: Свет 08 Ноември, 2018

Еден американски доставувач покажа како здодевната работа може да се претвори во забава и игра. Најде интересен начин за да достави пакет. 


Можеби ќе ве интересира

Експерти на „Обединети нации“ во знак на протест ја напуштија Унгарија

Експерти на „Обединети нации“ во знак на протест ја напуштија Унгарија

Европските Зелени го обвинуваат Орбан дека се обидува да предизвика конфликт

Европските Зелени го обвинуваат Орбан дека се обидува да предизвика конфликт

Тереза Меј на удар: Фунатата нагло паѓа, во Лондон летаат оставки

Тереза Меј на удар: Фунатата нагло паѓа, во Лондон летаат оставки

(ВИДЕО) ГРАД КОЈ ПОВЕЌЕ ГО НЕМА: Се изгорено до темел-Калифорнија се бори со последици од пожарите

(ВИДЕО) ГРАД КОЈ ПОВЕЌЕ ГО НЕМА: Се изгорено до темел-Калифорнија се бори со последици од пожарите

ПОЛИТИЧАР КОЈ СО ГОДИНИ ЈА ЛУТИ ЕВРОПА И „ЈАДЕ“ ШАМАРИ: Кој е Виктор Орбан?

ПОЛИТИЧАР КОЈ СО ГОДИНИ ЈА ЛУТИ ЕВРОПА И „ЈАДЕ“ ШАМАРИ: Кој е Виктор Орбан?

(ВИДЕО) ДО КРАЈОТ НА ВЕКОТ ГИ ЧЕКА КАТАСТРОФА: Дали Македонија е меѓу овие земји?

(ВИДЕО) ДО КРАЈОТ НА ВЕКОТ ГИ ЧЕКА КАТАСТРОФА: Дали Македонија е меѓу овие земји?

(ВИДЕО) Песок затрупа село, куќите не се гледаат

(ВИДЕО) Песок затрупа село, куќите не се гледаат

Мајка ја чувала својата двегодишна ќерка во багажник и подрум

Мајка ја чувала својата двегодишна ќерка во багажник и подрум

ШОПИНГ ЛУДИЛО: Алибаба оствари рекордна продажба и направи милијарди за секунди

ШОПИНГ ЛУДИЛО: Алибаба оствари рекордна продажба и направи милијарди за секунди