24 Октомври, 2016
1.3697
    ADIN 453    9.95%     ALK 5482.09    0.69%     BESK 8680    2.61%     ICNF 5    -75%     KMB 2756.72    0.08%     MKSD 140    19.66%     MPT 25000    0.78%     MTUR 3386.71    -0.58%     NEME 1250    0%     OHB 3820    0.08%     PPIV 31999.65    -1.24%     REPL 42000    -0.88%     RMDEN15 92.5    0%     RZLV 16    6.67%     RZUS 80.98    1.22%     SOLN 308    14.07%     SPAZ 11498    0%     STB 635.22    2.16%     STIL 63.44    1.63%     TEL 264.6    -2.07%     TNB 7749    0.1%     USJE 22601    5.12%
Што очекува Светска банка за цената на нафтата?

Што очекува Светска банка за цената на нафтата?

Навршија три години од протестот за слобода на Кежаровски

Навршија три години од протестот за слобода на Кежаровски

Овој балкански град го очекува милионитиот турист

Овој балкански град го очекува милионитиот турист

Кои се добитниците на наградата „23 Октомври“?

Кои се добитниците на наградата „23 Октомври“?

Луѓе од Сопиште се затруле со печурки

Луѓе од Сопиште се затруле со печурки

Неделен Фактор - Од СЈО со љубов

Неделен Фактор - Од СЈО со љубов

ИНТЕРВЈУ, ДУШКО МЛЕКАРОТ ОД ГЕРМАНИЈА: Барам СЈО да ги објави моите снимки како бев наместен и толчен!

ИНТЕРВЈУ, ДУШКО МЛЕКАРОТ ОД ГЕРМАНИЈА: Барам СЈО да ги објави моите снимки како бев наместен и толчен!

Зекири: Нема никакви опасности од федерализација

Зекири: Нема никакви опасности од федерализација

ПАМЕТНА КУЌА: Средношколец од Куманово има генијален пронајдок!

ПАМЕТНА КУЌА: Средношколец од Куманово има генијален пронајдок!

Најнови вести

Данците ги запознаа убавините на Македонија - тур операторите заинтересирани за земјава

23 Октомври, 2016

Туристичката понуда на Македонија за првпат е претставена на саемот за туризам во Копенхаген, Данска.Од Агенцијата за промоција и поддршка на туризмот на Република Македонија велат дека на тридневниот саем организиран од елитното

Што очекува Светска банка за цената на нафтата?

Што очекува Светска банка за цената на нафтата?

НЕОБИЧЕН ОГЛАС ЗА РАБОТА: Работи бесплатно

НЕОБИЧЕН ОГЛАС ЗА РАБОТА: Работи бесплатно

ВИДЕО: Судири во Франција меѓу мигрантите и полицијата

ВИДЕО: Судири во Франција меѓу мигрантите и полицијата

Навршија три години од протестот за слобода на Кежаровски

Навршија три години од протестот за слобода на Кежаровски

Овој балкански град го очекува милионитиот турист

Овој балкански град го очекува милионитиот турист