24 Мај, 2019
0.0177

ДУПЕР: Да немаме интернет би правеле музика, би пиеле кисела вода, би играле со хеки...

Објавено во: Стил 11 Октомври, 2018


Мартина, Борис и Илчо се дечките што успеаја да направат хит кој буквално цело лето беше пуштан на рипит. Песната Не сум твој тип за кусо време ги преплави социјалните мрежи и стана рингтон на многу телефони. Пред две недели тие повторно нѐ заразија со уште еден хит - Тело за на ТВИ колку и да звучи како клише фраза - ДУПЕР се навистина СУПЕР! Eве ги и на Hashtag.mk ...


Можеби ќе ве интересира

Интервју Ивановска: Непотизмот во системот на вработување ги исели квалификуваните кадри

Интервју Ивановска: Непотизмот во системот на вработување ги исели квалификуваните кадри

„Женски магазин“ на Крф: Една поинаква традиција на магичниот остров

„Женски магазин“ на Крф: Една поинаква традиција на магичниот остров

Мајка

Мајка

Нема да бидам ѓубре и ќе оставам половина од медот за пчелите: Интервју со Дритон Вејсели

Нема да бидам ѓубре и ќе оставам половина од медот за пчелите: Интервју со Дритон Вејсели

ФИРОМ ти си гордост наша?!

ФИРОМ ти си гордост наша?!

(ФОТО) Од аеродром на матура: Гиговска цела во розево!

(ФОТО) Од аеродром на матура: Гиговска цела во розево!

(ГАЛЕРИЈА) ЕКСПЛОЗИЈА НА БОИ: Women'secret костими за капење 2019

(ГАЛЕРИЈА) ЕКСПЛОЗИЈА НА БОИ: Women'secret костими за капење 2019

Крени рачна!

Крени рачна!

Свирев гитара за да преживеам, а сега луѓето ме плаќаат за луксузни парфеми: Интервју со Паоло Терензи

Свирев гитара за да преживеам, а сега луѓето ме плаќаат за луксузни парфеми: Интервју со Паоло Терензи