09 Август, 2020
0.0370

ФОТО: Бектеши и честита роденден на сопругата

Објавено во: Стил 05 Јули, 2020

Министерот за економија Крешник Бектеши и го честиташе роденденот на својата сопруга Јилка Бектеши.

Тој објави прекрасна фотографија со децата и сопругата.


Можеби ќе ве интересира

ШТО СЛУШААТ ПОЗНАВАЧИТЕ НА ДОБРИОТ ЗВУК

ШТО СЛУШААТ ПОЗНАВАЧИТЕ НА ДОБРИОТ ЗВУК

Момче со аутизам ја создаде најголемата ЛЕГО реплика на Титаник: Со 56.000 коцки

Момче со аутизам ја создаде најголемата ЛЕГО реплика на Титаник: Со 56.000 коцки

Македонецот кој со пораки на картон ја насмеа земјава

Македонецот кој со пораки на картон ја насмеа земјава