24 Мај, 2019
0.0213

(ФОТО) Од поранешно училиште направиле луксузни станови

Објавено во: Стил 12 Октомври, 2018

Од поранешно училиште во Њујорк денес има 13 луксузни станови. 

На продажба се понудени пред неколку дена. Тие се спој на англиски и готски стил. 

Секој стан има од 2 до 5 спални соби, и уникатен распоред. 

Иако зградата е историска, има многу предности, како што се, фитнес сала, соба за релаксација, 24 часа обезбедување. 

Цената на овие живеалишта е од 7.9 до 18 милиони долари, а првите станари ќе се вселат во 2019 година. 


Можеби ќе ве интересира

Интервју Ивановска: Непотизмот во системот на вработување ги исели квалификуваните кадри

Интервју Ивановска: Непотизмот во системот на вработување ги исели квалификуваните кадри

„Женски магазин“ на Крф: Една поинаква традиција на магичниот остров

„Женски магазин“ на Крф: Една поинаква традиција на магичниот остров

Мајка

Мајка

Нема да бидам ѓубре и ќе оставам половина од медот за пчелите: Интервју со Дритон Вејсели

Нема да бидам ѓубре и ќе оставам половина од медот за пчелите: Интервју со Дритон Вејсели

ФИРОМ ти си гордост наша?!

ФИРОМ ти си гордост наша?!

(ФОТО) Од аеродром на матура: Гиговска цела во розево!

(ФОТО) Од аеродром на матура: Гиговска цела во розево!

(ГАЛЕРИЈА) ЕКСПЛОЗИЈА НА БОИ: Women'secret костими за капење 2019

(ГАЛЕРИЈА) ЕКСПЛОЗИЈА НА БОИ: Women'secret костими за капење 2019

Крени рачна!

Крени рачна!

Свирев гитара за да преживеам, а сега луѓето ме плаќаат за луксузни парфеми: Интервју со Паоло Терензи

Свирев гитара за да преживеам, а сега луѓето ме плаќаат за луксузни парфеми: Интервју со Паоло Терензи