25 Март, 2019
0.0176

Јадам сѐ, а ослабев 15 килограми: Режимот на Тијана Дапчевиќ

Објавено во: Стил 07 Ноември, 2018

Тијана Дапчевиќ е една од оние жени кои многу внимаваат на својот изглед. Тијана e мајка на Вук кој во февруари идната година ќе наполни десет години, и со своите 42 години изгледа помлада од почетокот на кариерата.

По раѓањето на синот, пејачката, актерка и виолончелистка во неколку наврати има изјавено дека имала проблем како да ги симне вишокот на килограми.

Целиот текст на Женски магазин, овде

Можеби ќе ве интересира

Другите не им се извор на среќа: Зошто интелигентните луѓе немаат многу пријатели

Другите не им се извор на среќа: Зошто интелигентните луѓе немаат многу пријатели

Саша Ковачевиќ: Ќерката на девојка ми ја сакам како да е моја

Саша Ковачевиќ: Ќерката на девојка ми ја сакам како да е моја

Don’t you MILF me!

Don’t you MILF me!

(ГАЛЕРИЈА) Леталницата „Планица“ – осмото светско чудо?

(ГАЛЕРИЈА) Леталницата „Планица“ – осмото светско чудо?

(ФОТО) Пред Јелена љубеше друга: Која е поранешната девојка на Новак Ѓоковиќ?

(ФОТО) Пред Јелена љубеше друга: Која е поранешната девојка на Новак Ѓоковиќ?

Плачев по улица и не знаев од каде да почнам: Искрено со Љупка Наскова- Љубисављевиќ, сопругата на Дуле

Плачев по улица и не знаев од каде да почнам: Искрено со Љупка Наскова- Љубисављевиќ, сопругата на Дуле

(ФОТО) И со двете имам посебен однос: Каролина Гочева за внуките

(ФОТО) И со двете имам посебен однос: Каролина Гочева за внуките

Не верував дека има надеж: Лозано растури на првиот концерт

Не верував дека има надеж: Лозано растури на првиот концерт

Сите жени на Никола Груевски

Сите жени на Никола Груевски