21 Февруари, 2019
0.2441
    ALK 8440.21    0.49%     BESK 9300    3.32%     CEVI 900    0%     GRNT 820.24    0.05%     KMB 5540.51    0.53%     MKSD 194    -3%     MPT 51516.28    0.27%     MTUR 5100    -0.21%     OHB 6800.4    1.21%     REPL 75000    0%     RMDEN16 98.11    -0.09%     RZUS 108    2.86%     SBT 2620.28    8.61%     STB 1255.41    0.22%     STIL 127.83    1.86%     TEH 80    -20%     TEL 315    0.16%     TNB 15500    0.03%     TTK 1379.95    0%     UNI 2285.84    2.07%

Каде ќе летува Христијан Мицкоски?

Објавено во: Стил 06 Јули, 2018

Претседателот на најголемата опозициска партија, Христијан Мицкоски, ги откри плановите за ова лето.


Со сопругата Рози во првите редови на митинг

Лидерот на ВМРО ДПМНЕ не планира да ја напушти државата и со семејството ќе остане во Македонија во наредниот период.


Со синовите Антониј и Јован за Нова година во Струмица

- Ова лето како политичка партија го посветуваме на Македонија и ќе го поминам на работа на терен, во комуникација со граѓаните по селата и градовите. Состојбите се загрижувачки и оценив дека е најдобро да останам во рамките на државата. Што се однесува до можноста за одмор таа нема да ја искористам оваа година. Единствено се чини веројатно дека можеби ќе имам по некој продолжен викенд во некои од македонските туристички центри, веројатно тоа би било Охрид во придружба на сопругата и двата сина – ни изјави Мицкоски.


Можеби ќе ве интересира

Запознајте го најинтелигентното дете во Европа: Има само 9 години, а веќе е на факултет!

Запознајте го најинтелигентното дете во Европа: Има само 9 години, а веќе е на факултет!

Поучна приказна: Каменот на мудрата жена!

Поучна приказна: Каменот на мудрата жена!

(ФОТО) Ирена Спировска среќно вљубена: Водителката го покажа момчето

(ФОТО) Ирена Спировска среќно вљубена: Водителката го покажа момчето

Моето време и Твоето време

Моето време и Твоето време

Ги презираше децата: Животната приказна на Карл Лагерфилд

Ги презираше децата: Животната приказна на Карл Лагерфилд

Мудра приказна: Не откривај си ја душата пред сите!

Мудра приказна: Не откривај си ја душата пред сите!

Му позирале Катрин Данев и Миранда Кер: Женски Магазин на средба со Алесандро Капочиа, фотограф на Вог

Му позирале Катрин Данев и Миранда Кер: Женски Магазин на средба со Алесандро Капочиа, фотограф на Вог

Цел живот ми кажуваа дека се движам и се однесувам како машко: Емотивно обраќање на Тамара

Цел живот ми кажуваа дека се движам и се однесувам како машко: Емотивно обраќање на Тамара

Најголем ризик е да не ризикуваме: Интервју со д-р Жарко Костиќ, мотивациски говорник

Најголем ризик е да не ризикуваме: Интервју со д-р Жарко Костиќ, мотивациски говорник