24 Мај, 2019
0.0226

Пред огледало со Милена Антовска- Станковска: Внимавам што и кога јадам

Објавено во: Стил 12 Октомври, 2018

Нејзиниот ден е многу подинамичен од пред нешто повеќе од една година, откако ја роди ќерката Лана Марија. Шармантната водителка на емисијата „Сподели проблем со Милена“ на „Канал 5“ вели дека ѝ недостасуваат уште неколку часа во денот за да стаса да направи сѐ што сака. Сепак, време за лична нега таа секогаш наоѓа. Пред да започне да ги решава проблемите на граѓаните во емисијата, за Женски магазин ги открива своите козметички ритуали кои може да ги прочитате тука.

Можеби ќе ве интересира

Интервју Ивановска: Непотизмот во системот на вработување ги исели квалификуваните кадри

Интервју Ивановска: Непотизмот во системот на вработување ги исели квалификуваните кадри

„Женски магазин“ на Крф: Една поинаква традиција на магичниот остров

„Женски магазин“ на Крф: Една поинаква традиција на магичниот остров

Мајка

Мајка

Нема да бидам ѓубре и ќе оставам половина од медот за пчелите: Интервју со Дритон Вејсели

Нема да бидам ѓубре и ќе оставам половина од медот за пчелите: Интервју со Дритон Вејсели

ФИРОМ ти си гордост наша?!

ФИРОМ ти си гордост наша?!

(ФОТО) Од аеродром на матура: Гиговска цела во розево!

(ФОТО) Од аеродром на матура: Гиговска цела во розево!

(ГАЛЕРИЈА) ЕКСПЛОЗИЈА НА БОИ: Women'secret костими за капење 2019

(ГАЛЕРИЈА) ЕКСПЛОЗИЈА НА БОИ: Women'secret костими за капење 2019

Крени рачна!

Крени рачна!

Свирев гитара за да преживеам, а сега луѓето ме плаќаат за луксузни парфеми: Интервју со Паоло Терензи

Свирев гитара за да преживеам, а сега луѓето ме плаќаат за луксузни парфеми: Интервју со Паоло Терензи