22 Април, 2019
0.0208

Пред полноќ - Bella lure колекција Зима 2018-та

Објавено во: Стил 05 Декември, 2018

Никогаш немојте да бидете првата што ќе пристигне на забавата, ниту пак последната што ќе си замине дома. Појавете се пред полноќ во парчиња кои ќе остават траен впечаток под светлата, оваа зима. Заборавете на сигурниот изглед, време е да блеснете! 

Одберете префинети модни парчиња кои ќе дадат акцент на женствениот сензибилитет и одмерена доза на заводливност.

Нека бидеме ваша стилска инспирација за новите почетоци...

Целата галерија погледнете ја на Женски магазин, овде.

Можеби ќе ве интересира

(ФОТО) Перо Антиќ со коса: Ретро мода на познатите

(ФОТО) Перо Антиќ со коса: Ретро мода на познатите

Пукна бракот на Адел-пејачката со моќен глас се венчаше тајно, а сега се разведува

Пукна бракот на Адел-пејачката со моќен глас се венчаше тајно, а сега се разведува

(ФОТО) Мене срцето во петици додека вози: Синот на Дани позади волан

(ФОТО) Мене срцето во петици додека вози: Синот на Дани позади волан

БИЛЈАНА ВАСИЛЕВА ТРЕНДАФИЛОВА, ДЕВОЈЧЕТО ОД „БУШАВА АЗБУКА“: Бевме деца, но имавме сериозни задачи

БИЛЈАНА ВАСИЛЕВА ТРЕНДАФИЛОВА, ДЕВОЈЧЕТО ОД „БУШАВА АЗБУКА“: Бевме деца, но имавме сериозни задачи

„Игра на тронови“ и донесе голема популарност на Северна Ирска

„Игра на тронови“ и донесе голема популарност на Северна Ирска

Како Филип од Скопје се снајде во Катар: Ова е неговата приказна и искуство

Како Филип од Скопје се снајде во Катар: Ова е неговата приказна и искуство

Ги игнорирам предрасудите, уживам во слободата: Интервју со Александра Илиева

Ги игнорирам предрасудите, уживам во слободата: Интервју со Александра Илиева

Интересни факти: Како да го зголемите вашиот IQ

Интересни факти: Како да го зголемите вашиот IQ

(ФОТО) Се роди Деа: Брејк и Драгана добија ќерка

(ФОТО) Се роди Деа: Брејк и Драгана добија ќерка