11 Декември, 2018
0.3657
    ALK 8149.06    0.8%     GRNT 810.87    1.36%     KMB 4932.79    2.35%     MPT 46443.88    0.75%     MTUR 4850    -0.58%     MZPU 607    0%     OHB 6545.4    1.52%     PTRS 3075    0%     RMDEN16 97    1.04%     RMDEN17 96.5    0%     RZLV 68    0%     SBT 1802    -7.59%     STB 1278.3    1.18%     STIL 121    0.83%     TEL 295    0%     TNB 13999.97    0%     TTK 1233    -0.91%

Сè што не сте знаеле за Леле Понс

Објавено во: Стил 13 Октомври, 2018

#1 Опседната е со Шакира 

Ова го има дури и јавно кажано, дека сака да ја улови Шакира и да се запознае со неа. Во едно интервју има изјавено дека таа има повеќе следачи од Шакира и дека ѝ пишува твитови секој ден. Сето тоа се испати, бидејќи пред еден месец, таа КОНЕЧНО успеа да ја запознае пејачката.

#2 Дислексична е

Леле отсекогаш отворено зборувала за нејзините проблеми на училиште. Кога на 5 години се преселила од Венецуела во Мајами, не била воопшто комуникативна, не знаела да чита, ниту да зборува англиски.

#3 Била малтретирана на училиште

Кажува дека на училиште била бубалица  и поаради тоа била многу малтретирана од врсниците. Но сето тоа се сменило кога почнала да снима vines. Вели дека тогаш добивала повеќе почит од соучениците.

Целиот текст читајте го на Хаштаг.мк тука.

Можеби ќе ве интересира

Ова е Македонецот кој го виде „Крајот на светот”

Ова е Македонецот кој го виде „Крајот на светот”

(ФОТО) Елегантни во црно: Кристина Арнаудова и сопругот се совршен пар

(ФОТО) Елегантни во црно: Кристина Арнаудова и сопругот се совршен пар

Сузана Турунџиева: Поради ќерките останав жива

Сузана Турунџиева: Поради ќерките останав жива

(ФОТО) Лепа Брена најпровокативна до сега

(ФОТО) Лепа Брена најпровокативна до сега

(ВИДЕО18+) ВЛЕГЛЕ ВО НАПУШТЕНА ВИЛА И ЗАТЕКНАЛЕ СТРАВИЧНА СЦЕНА: Ѕидовите откриле ужасни злосторства

(ВИДЕО18+) ВЛЕГЛЕ ВО НАПУШТЕНА ВИЛА И ЗАТЕКНАЛЕ СТРАВИЧНА СЦЕНА: Ѕидовите откриле ужасни злосторства

(ФОТО) Каков е актерот Дритон Вејсели кога не е Талат од „Преспав“

(ФОТО) Каков е актерот Дритон Вејсели кога не е Талат од „Преспав“

Знае да зборува 7 јазици и уредува блогови: Интервју со талентираниот Емрах Јусуфоски

Знае да зборува 7 јазици и уредува блогови: Интервју со талентираниот Емрах Јусуфоски

Ако мора некој да е прв, зошто да не си ти: Храбрата Менди Хичсон, прва жена воен пилот во Велика Британија

Ако мора некој да е прв, зошто да не си ти: Храбрата Менди Хичсон, прва жена воен пилот во Велика Британија

Митови или вистини

Митови или вистини