16 Февруари, 2019
0.3503
    ALK 8270.19    0.24%     BESK 9001    -0.13%     GRNT 815.38    0.18%     KMB 5381.26    0.03%     MKSD 196.29    1.98%     MPT 51400.09    0.2%     MTUR 5100    0.01%     OHB 6651    0.02%     RMDEN15 97    0%     RMDEN17 98.2    0%     RZEK 30    0%     RZIT 20    0%     RZLV 102    -2.86%     RZTK 503    4.57%     SBT 2281.83    -0.01%     STB 1230    -0.81%     STIL 122    0%     TEL 310    0.28%     TETE 2290    4.09%     TKVS 5254.57    -0.86%     TNB 15300.44    0.46%     TTK 1380.02    -2.13%     UNI 2220    0.43%     ZILU 246    0.04%

Сè што не сте знаеле за Леле Понс

Објавено во: Стил 13 Октомври, 2018

#1 Опседната е со Шакира 

Ова го има дури и јавно кажано, дека сака да ја улови Шакира и да се запознае со неа. Во едно интервју има изјавено дека таа има повеќе следачи од Шакира и дека ѝ пишува твитови секој ден. Сето тоа се испати, бидејќи пред еден месец, таа КОНЕЧНО успеа да ја запознае пејачката.

#2 Дислексична е

Леле отсекогаш отворено зборувала за нејзините проблеми на училиште. Кога на 5 години се преселила од Венецуела во Мајами, не била воопшто комуникативна, не знаела да чита, ниту да зборува англиски.

#3 Била малтретирана на училиште

Кажува дека на училиште била бубалица  и поаради тоа била многу малтретирана од врсниците. Но сето тоа се сменило кога почнала да снима vines. Вели дека тогаш добивала повеќе почит од соучениците.

Целиот текст читајте го на Хаштаг.мк тука.

Можеби ќе ве интересира

Имав 11 години кога родителите ми загинаа во сообраќајка: Интервју со Душко Георгиевски

Имав 11 години кога родителите ми загинаа во сообраќајка: Интервју со Душко Георгиевски

Не сум херој, Господ ми даде сила: Доктор Ридван Бајрами за Женски магазин по трагичната несреќа кај Лескарци

Не сум херој, Господ ми даде сила: Доктор Ридван Бајрами за Женски магазин по трагичната несреќа кај Лескарци

Татјана Лазаревска: Со чистење по дома ја одржувам линијата

Татјана Лазаревска: Со чистење по дома ја одржувам линијата

Ми го украде тефтерот и го запиша неговиот број: Љубовната приказна на Росана и на Трупче

Ми го украде тефтерот и го запиша неговиот број: Љубовната приказна на Росана и на Трупче

„Бев келнер на 11 години!“: Искрено со Панчо од ДНК

„Бев келнер на 11 години!“: Искрено со Панчо од ДНК

Брандо: „Ние сме народ кој краде туѓи работи и животи“

Брандо: „Ние сме народ кој краде туѓи работи и животи“

А кој ќе ме научи да балансирам?

А кој ќе ме научи да балансирам?

По сите животни премрежја: Благица Павловска проговори за сопругот

По сите животни премрежја: Благица Павловска проговори за сопругот

Бојан Мицев: „Секое утро патував од Штип за Скопје за да стигнам на настава во средното балетско училиште“

Бојан Мицев: „Секое утро патував од Штип за Скопје за да стигнам на настава во средното балетско училиште“