10 Јули, 2020
0.0197

За квалитетот се лепат и спонзори: Лозаноски по терк на светските ѕвезди

Објавено во: Стил 01 Јуни, 2020

Несомнено е еден од нашите најдобри пејачи, а тоа го докажува со секоја песна која веднаш станува хит. Влатко Лозаноски очигледно ја пронашол мерката за успех, а квалитетот е еден од неговите најсилни адути. Ја има моќта на сцената, моќта во гласот, во емоциите, движењата, насмевката, моќта и во скромноста... Тој веројатно е предодреден за кариера со широки размери.

Сето тоа му овозможува да биде ѕвезда со сите нишани. А, како и поголемиот број на светски ѕвезди и тој има еден куп спонзори кои ги рекламира. Има уште две - три како него кај нас кои можат да го направат ова.

Сите детали на Машки магазин

Можеби ќе ве интересира

Интервју со Бобан Милошески: Специјалната војска „Авалон“ ќе се бори до последен момент

Интервју со Бобан Милошески: Специјалната војска „Авалон“ ќе се бори до последен момент

Сакате да се збогатите? Одете во Мариово, Стогово и Куманово

Сакате да се збогатите? Одете во Мариово, Стогово и Куманово

Женска политичка модна битка: Која од нашите политичарки во изборна кампања остава стилски впечаток?

Женска политичка модна битка: Која од нашите политичарки во изборна кампања остава стилски впечаток?

Првата македонска ултрамаратонка што го истрча Мон Блан моментно тренира трчајќи по ќерката: Приказната на Светлана Стојаноска Ивановска

Првата македонска ултрамаратонка што го истрча Мон Блан моментно тренира трчајќи по ќерката: Приказната на Светлана Стојаноска Ивановска

На моето дете ќе му кажам дека сурогат мајка ми помогна да го донесам на свет: Искрено со Весна, за борбата да се оствари како мајка

На моето дете ќе му кажам дека сурогат мајка ми помогна да го донесам на свет: Искрено со Весна, за борбата да се оствари како мајка

ФОТО: Бектеши и честита роденден на сопругата

ФОТО: Бектеши и честита роденден на сопругата

Фотогалерија од Градиште: Безбедносните мерки заборавени

Фотогалерија од Градиште: Безбедносните мерки заборавени

Откриена е причината: Зошто Тесла умрел во беда и долгови?

Откриена е причината: Зошто Тесла умрел во беда и долгови?

Никогаш не се лутеше, се решаваше со насмевка: Таткото на Влатко Илиевски за споменот на синот

Никогаш не се лутеше, се решаваше со насмевка: Таткото на Влатко Илиевски за споменот на синот