19 Јануари, 2022
0.0290

Ана Бекута се огласи по смртта на Мрка: Соопшти дека ќе ја исполни неговата последна желба

Објавено во: Стил 12 Декември, 2021

Ја исполни желбата на својот сакан!

Пејачката Ана Бекута неодамна остана без долгогодишниот партнер Милутин Мркоњиќ, а сега објави и дека се враќа на работните обрски.

„Најдраги мои, одлучив во Новата година сепак да влеземе заедно. Се гледаме на 31 декември во преубавото Требиње, а на 1 јануари во магичната Бања Лука. 

Целиот текст на Женски магазин. 

Можеби ќе ве интересира

Со позајмени 280 денари се вратив од Прилеп во Скопје, бев депресивна, но одлучив да се борам: Елена Петреска ја раскажа тешката животна приказна

Со позајмени 280 денари се вратив од Прилеп во Скопје, бев депресивна, но одлучив да се борам: Елена Петреска ја раскажа тешката животна приказна