22 Октомври, 2018
0.2503

(ФОТО) Погледнете како изгледа: Синот на Кајмакоски порасна и е ист како мајка му

Објавено во: Стил 09 Октомври, 2018

Синот на Даниел Кајмакоски, Михаил, во февруари ќе наполни две години. На својот фејсбук профил, Даниел објави фотографија од синот кој многу наликува на мајка си. Сопругата на пејачот, Кристина Димитријевска е поранешна манекенка со неколку титули за убавина. 

„Давид е прекрасен. Тој е многу мило и слатко дете, секогаш насмеано. Дај боже цел живот да е така. Навистина сме благословени со него“ ...

Целиот текст читајте го на Женски магазин, овде.

Можеби ќе ве интересира

Ретро албум: Какви биле македонските ѕвезди на своите свадби

Ретро албум: Какви биле македонските ѕвезди на своите свадби

Што кажуваш после здраво?

Што кажуваш после здраво?

ТЕСТ: Кој е твојот талент?

ТЕСТ: Кој е твојот талент?

Како македонската ТВ-водителка Биг Мама ослабе 40 килограми

Како македонската ТВ-водителка Биг Мама ослабе 40 килограми

Дарко Јованов: Паб квизовите се далeку од нова работа

Дарко Јованов: Паб квизовите се далeку од нова работа

Го чекам човекот со традиционални вредности: Интервју со Елена Стефановска

Го чекам човекот со традиционални вредности: Интервју со Елена Стефановска

Одмор од политика, грмотевици од добра музика: Шоу за десетка на “Ту челос“

Одмор од политика, грмотевици од добра музика: Шоу за десетка на “Ту челос“

Зошто родителите треба да ти бидат најдобри пријатели?

Зошто родителите треба да ти бидат најдобри пријатели?

Исцелител на најголемиот филмски фестивал во Латинска Америка

Исцелител на најголемиот филмски фестивал во Латинска Америка