17 Јуни, 2019
0.0222

(ФОТО) Погледнете како изгледа: Синот на Кајмакоски порасна и е ист како мајка му

Објавено во: Стил 09 Октомври, 2018

Синот на Даниел Кајмакоски, Михаил, во февруари ќе наполни две години. На својот фејсбук профил, Даниел објави фотографија од синот кој многу наликува на мајка си. Сопругата на пејачот, Кристина Димитријевска е поранешна манекенка со неколку титули за убавина. 

„Давид е прекрасен. Тој е многу мило и слатко дете, секогаш насмеано. Дај боже цел живот да е така. Навистина сме благословени со него“ ...

Целиот текст читајте го на Женски магазин, овде.

Можеби ќе ве интересира

(ГАЛЕРИЈА) Фантастичен концерт: Здравко Чолиќ ја прскаше со вода публиката во Скопје

(ГАЛЕРИЈА) Фантастичен концерт: Здравко Чолиќ ја прскаше со вода публиката во Скопје

(ФОТО) Копија на мајка си: Ќерката на Амернис Нокшиќи наполни 13 години

(ФОТО) Копија на мајка си: Ќерката на Амернис Нокшиќи наполни 13 години

Анталија без екстра трошоци, Халкидики од навика: Кои се најпродавани летни аранжмани кај нас

Анталија без екстра трошоци, Халкидики од навика: Кои се најпродавани летни аранжмани кај нас

Селебрити ту би

Селебрити ту би

Oва се градови каде се исплати да заминете на одмор

Oва се градови каде се исплати да заминете на одмор

По 53 дена во болница, насмевка кај родителите на Искра

По 53 дена во болница, насмевка кај родителите на Искра

РАЈ НА ЗЕМЈАТА: Ова е остров од стотина метри

РАЈ НА ЗЕМЈАТА: Ова е остров од стотина метри

Жената со Даунов синдром со златни раце: Приказната на Бети Петковска

Жената со Даунов синдром со златни раце: Приказната на Бети Петковска

Загрозена им е сигурноста, Меган и Хари почнаа истрага

Загрозена им е сигурноста, Меган и Хари почнаа истрага