18 Февруари, 2020
0.0304

(ФОТО) Дани Димитровка во мантилот кој ќе ја обележи есента

Објавено во: Стил 31 Август, 2019

Пејачкта Дани Димитровска деновиве ужива во летниот одмор во Египет. Но непосредно пред да замине таму, таа снимаше видео-запис за нејзината нова омилена песна.

- Снимавме видео за мојата нова омилена, сѐ уште необјавена песна... колку што пече сонцево у овој „trench coat“ те толку силно го чекам денот на објава. Песната ми е љубов од одамна. Време и е.. Наскоро. Многу наскоро- напиша таа под објавената фотографија на Инстаграм.

Повеќе пренесува Женски Магазин.


Можеби ќе ве интересира

Болките не ме спречија да успеам: Климентина Тунтева за планинарските авантури

Болките не ме спречија да успеам: Климентина Тунтева за планинарските авантури

НАША ТЕМА за женската сексуалност: Полесно е да се одглуми оргазам, отколку да се побара помош

НАША ТЕМА за женската сексуалност: Полесно е да се одглуми оргазам, отколку да се побара помош

Кучка како карактерна особина

Кучка како карактерна особина

На училиште доаѓаат пред сите, си одат последни: Како е да се биде ученик од рурална средина кој патува со автобус?

На училиште доаѓаат пред сите, си одат последни: Како е да се биде ученик од рурална средина кој патува со автобус?

Бевме другари седум години, ме побара за жена по 40 дена: Љубовната приказна на Тамара и Александар

Бевме другари седум години, ме побара за жена по 40 дена: Љубовната приказна на Тамара и Александар

Се обидоа да ми го згазат достоинството: Искрено интервју со Цветанка Ласкова

Се обидоа да ми го згазат достоинството: Искрено интервју со Цветанка Ласкова

Љубов, вино.. и животот е веќе поубав

Љубов, вино.. и животот е веќе поубав

Децата бараат внимание, се друго им е помалку важно: Разговор со Весна Велкова, педагог

Децата бараат внимание, се друго им е помалку важно: Разговор со Весна Велкова, педагог

Родителите секогаш се во првиот ред: Интервју со кошаркарките Кристина, Матеа и Албина

Родителите секогаш се во првиот ред: Интервју со кошаркарките Кристина, Матеа и Албина