28 Септември, 2021
0.0227

(ФОТО) Драстично ослабена сега и со нова фризура: Зорица Заева го промени изгледот

Објавено во: Стил 27 Мај, 2021

 Зорица Заева, сопругата на премиерот Зоран Заев повторно изненади со изгледот. Овој пат, нејзината коса е драстично осветлена, а нејзиниот стилист за коса, струмичанецот Драган Гоцев - Даци се погрижил да изгледа беспрекорно како и секогаш. На фотографиите Заева е драстично ослабена.


Повеќе на Женски магазин овде

Можеби ќе ве интересира

Искрено со маестро Џамбо Агушев: Ако облеката одговара на духот на личноста, сигурен сум дека тука нема никаква причина за некакво осудување

Искрено со маестро Џамбо Агушев: Ако облеката одговара на духот на личноста, сигурен сум дека тука нема никаква причина за некакво осудување

Запознајте го Мустафа Ахмед: Живее во Македонија, дегустира и оценува македонска храна, а сето тоа го документира на ТикТок

Запознајте го Мустафа Ахмед: Живее во Македонија, дегустира и оценува македонска храна, а сето тоа го документира на ТикТок

Бев во прединфарктна состојба: Игор Џамбазов по изненадувањето кое му го подготви Илина во Утринската на „Телма“

Бев во прединфарктна состојба: Игор Џамбазов по изненадувањето кое му го подготви Илина во Утринската на „Телма“