21 Јули, 2019
0.0187

(ФОТО) Евтини и удобни: Рамни сандали кои ќе ги носиме цело лето

Објавено во: Стил 19 Јуни, 2019

Лесните обувки се фаворит за секоја летна комбинација, финиш кој треба да изгледа спектакуларно, а сепак да биде удобен.

Ова лето тоа се ефектниот пар сандали, кои се направени дури и за најтоплите денови.

Од шармантни фустани до лежерни шорцеви и маички, совршениот пар сандали ќе го краси секој изглед, а со својата ефектност и удобност ќе ни помогне да ги преживееме летните горештини. 

Повеќе детали читајте го на Женски магазин овде.

Можеби ќе ве интересира

(ФОТО) Марлон Брандо: Необични лоши навики во исхраната на една легенда

(ФОТО) Марлон Брандо: Необични лоши навики во исхраната на една легенда

Внимавајте! Комбинацијата од овие два витамини може да предизвика мозочен удар

Внимавајте! Комбинацијата од овие два витамини може да предизвика мозочен удар

Погледнете како изгледа станот на Новак Ѓоковиќ

Погледнете како изгледа станот на Новак Ѓоковиќ

50 години од слетувањето на Месечината: Најголемата авантура или теорија на конспирација

50 години од слетувањето на Месечината: Најголемата авантура или теорија на конспирација

(ФОТО) Правеле кафе на мостот, па ги казниле 950 евра и ги избркале од градот

(ФОТО) Правеле кафе на мостот, па ги казниле 950 евра и ги избркале од градот

Непознати факти за Папите: Убијте ги сите, Господ си го знае своето!

Непознати факти за Папите: Убијте ги сите, Господ си го знае своето!

(ВИДЕО) Како изгледа подврзување на желудник: Хит зафат за слабеење кој и го припишуваат на Катица Јанева

(ВИДЕО) Како изгледа подврзување на желудник: Хит зафат за слабеење кој и го припишуваат на Катица Јанева

(ФОТО) 3 европски дестистинации создадени за летен одмор и незаборавни моменти

(ФОТО) 3 европски дестистинации создадени за летен одмор и незаборавни моменти

Како да ја елиминирате главоболката за 60 секунди?

Како да ја елиминирате главоболката за 60 секунди?