26 Февруари, 2020
0.0376

(ФОТО) Евтини и удобни: Рамни сандали кои ќе ги носиме цело лето

Објавено во: Стил 19 Јуни, 2019

Лесните обувки се фаворит за секоја летна комбинација, финиш кој треба да изгледа спектакуларно, а сепак да биде удобен.

Ова лето тоа се ефектниот пар сандали, кои се направени дури и за најтоплите денови.

Од шармантни фустани до лежерни шорцеви и маички, совршениот пар сандали ќе го краси секој изглед, а со својата ефектност и удобност ќе ни помогне да ги преживееме летните горештини. 

Повеќе детали читајте го на Женски магазин овде.

Можеби ќе ве интересира

Галичка или холивудска, свадба ко свадба

Галичка или холивудска, свадба ко свадба

Не знаат да погрешат: Зошто македонските балерини се најдобро облечена фела?

Не знаат да погрешат: Зошто македонските балерини се најдобро облечена фела?

Популарната македонска поетеса Ана Бунтеска во Битола за промоција на нејзините дела

Популарната македонска поетеса Ана Бунтеска во Битола за промоција на нејзините дела

Американски телевизии нè споредуваа со Рио: Интервју со првиот човек на Струмичкиот карневал

Американски телевизии нè споредуваа со Рио: Интервју со првиот човек на Струмичкиот карневал

Како љубат вистинските мажи

Како љубат вистинските мажи

Познати скопски дами се облекоа во бело

Познати скопски дами се облекоа во бело

Сезона на венчаници: Славни Македонки на своите свадби

Сезона на венчаници: Славни Македонки на своите свадби

Дали знаете што означува овој македонски симбол?

Дали знаете што означува овој македонски симбол?

Од Северџане до Ваљон Сума: Чија музика ќе се финансира со народни пари?

Од Северџане до Ваљон Сума: Чија музика ќе се финансира со народни пари?