14 Април, 2021
0.0193

ФОТО: Градоначалникот Митко Јанчев го прослави 39 роденден, има интересна торта

Објавено во: Стил 01 Ноември, 2020

Градоначалникот на Кавадарци Митко Јанчев, денес го слави својот 39. роденден. Тој објави фотографии од прославата со семејство. На официјалниот профил на фејсбук се заблагодари на честитките.


Можеби ќе ве интересира

Врвниот научник Д-р Љупчо Проданов: Ќе се вакцинирам со која било вакцина достапна во моментот на мојот термин

Врвниот научник Д-р Љупчо Проданов: Ќе се вакцинирам со која било вакцина достапна во моментот на мојот термин