19 Август, 2019
0.0166

(ФОТО) Илјадници евра само за едно појавување: Колку чини облеката на Боки 13?

Објавено во: Стил 16 Јули, 2019

Бојан Јовановски заврши во притвор и како ќе се одвива случајот ќе покаже истрагата. Тој е познат по својот стил и секогаш носи облека од најпознатите брендови на денешницата кои се бааги скапи. 

Го видовме во различни изданија, секогаш нови и често шокирачки. 

Во последно време, сега моментално најактуелниот Бојан Јовановски- Боки 13 носи исклучиво реномирани брендови на себе. Обожава да се слика во парчиња оригинална облека на “Версаче”, “Долче и Габана”, “Диор”… Некои дури и од нивните најнови колекции. 


Деталите прочитајте ги на Машки магазин.

Можеби ќе ве интересира

Од љубов до омраза

Од љубов до омраза

Добрината е единственото што останува по нас: Интервју со Елизабета Ѓоргиевска, сопруга на Претседателот Стево Пендаровски

Добрината е единственото што останува по нас: Интервју со Елизабета Ѓоргиевска, сопруга на Претседателот Стево Пендаровски

Не носам брендови за да не го оштетам семејниот буџет: Пендаровски за модата

Не носам брендови за да не го оштетам семејниот буџет: Пендаровски за модата

Не мешаа поради фризурите, мислеа дека сме една личност: Татјана Стојановска и Ирена Спировска за манекенските почетоци

Не мешаа поради фризурите, мислеа дека сме една личност: Татјана Стојановска и Ирена Спировска за манекенските почетоци

Прелепотице, заедно сме

Прелепотице, заедно сме

Шерувајте љубов, да отиде што подалеку: Заеднички проект на Ана Бунтеска, Дац и Митевски

Шерувајте љубов, да отиде што подалеку: Заеднички проект на Ана Бунтеска, Дац и Митевски

Ние сме женски тим во потрага по совршенство: Интервју со Соња Николовска, бренд менаџер на Био Доместик

Ние сме женски тим во потрага по совршенство: Интервју со Соња Николовска, бренд менаџер на Био Доместик

Те сакам до небото

Те сакам до небото